Тактика керування військами у грі Operation Europe

Квітень 17, 2013

Батальйон є підрозділом полку. Ці загони можна побачити на екрані бою, а також під час цих боїв, кожен з них може самостійно виконувати своє індивідуальне завдання і готуватися до страшних битв прийдешнього. Зброя, яким в основному озброєний даний батальйон і визначає його назву і спеціалізацію.
Для того щоб отримати дані з батальонам, дотримуйтесь інструкцій для перегляду даних по полицях, а потім виберіть конкретний полк і отримаєте список його батальйонів з повною інформацією. images
Як показано в таблиці, здатності до атаки, обороні, швидкість – описані за допомогою цифрових даних, чим більше число, тим гірше ця здатність.
Як видно з таблиці, ці здібності залежать від того, який тип озброєння переважає в даному батальйоні. Що стосується здібностей до пошуку, тобто виявлення батальйонів супротивника, то це показник, який вимірюється в тих же одиницях, тобто, чим більше дистанція виявлення, тим краще.
Тип батальйону і прапор країни: Тип основного озброєння батальйону, а також прапор країни, на службі якої даний батальйон знаходиться.
Потужність: Сила батальйону в бою. Насправді це синтез відразу декількох показників, у тому числі кількості загонів у батальйоні, а також його витривалість. Коли кількість солдатів в батальйоні дорівнює нулю, то він вважається знищеним.
Пошкодження: Пошкоджені знаряддя та інша техніка. Пошкодженими вважаються небоеспособные на даний момент знаряддя. Кількість пошкоджених знарядь зменшиться після того, як ви накажете механікам з ремонтного загону виправити пошкодження.

Мораль (максимум: 99): Рівень моралі ваших солдатів. Високий рівень моралі допоможе вам у битві. Мораль поліпшується після кожної перемоги, а після поразки її рівень падає. Якщо у вашому полку не вистачає патронів або поживи, то не чекайте від нього великих подвигів.
Тренованість (максимум: 99): Рівень тренованості ваших солдатів. Тренованість збільшується після кожного бою. Високий рівень тренованості допоможе вам збільшити силу батальйонів в бою.
Туга/Нудьга (максимум: 99): Рівень замученности солдатів, яким до смерті набридло воювати, копатися по коліно в багнюці і ходити в атаку на танки. Високий рівень туги призводить до значного зменшення боєздатності батальйонів. Чим більше ви боретесь і рухаєтеся, тим більший рівень туги, тобто ви самі собі копаєте яму для. Коли ви ведете бойові дії вночі (з десятої вечора до п’яти ранку), це призводить солдатів в сказ і вони доходять до повного непокори. Якщо ж їм доводиться голодувати – пощади не чекайте – спочатку з’їдять батальйонного командира, а потім візьмуться і за інших вищих чинів. Боротися з такими бідами можна тільки одним способом – як можна частіше давати солдатам перепочинок.
Спеціальні дані Пошук
Дуже потужний загін. Саморушний артилерія має дуже великий радіус стрільби. 4
Такий батальйон володіє найбільшою прохідністю, оскільки не володіє технікою. Батальйон складається з багатьох солдатів. 1
Вантажівки для перевезення солдатів. 2
Бронетранспортери з солдатами. 3
Чудові дані для знищення бронетехніки. 4
Велика дальність стрільби.
Спеціальна техніка, приписана до саперним загонам, необхідна для будівництва мостів, установки і розрядки хв. 2
Приписана до транспортним загонам техніка, необхідна для перевезення матеріалів. 2
Техніка, призначена для ремонту пошкоджених знарядь і бойової техніки. 2

Для того что бы начать пользоваться набором офисных программ от компании Майкрософт можно просто скачать Word 2003 бесплатно и через несколько минут вы сможете профессионально работать со всеми видами документов!Зверніть увагу:

Добавить комментарий