Тепер Твітером користується і славетний Руперт Мердок

Лютий 3, 2013

Тепер Твітером користується і славетний Руперт Мердок

Глава News Corporation і всесвітньо відомий магнат Руперт Мердок напередодні нового року відкрив свій блог в соціальному сервісі Twitter. Нагадаємо, що бізнесмен володіє ЗМІ, кінокомпаніями, а також видавництвами в США, Європі, Австралії, Азії, Латинській Америці. Також він є головою ради правління CNN. Як повідомляє The Telegraph, у перші години існування блогу на нього підписалися близько 32 тисяч користувачів. У перші кілька днів Мердок написав 17 посад, при цьому сам «автор» читає лише 4 мікроблога.

Здивування цей факт викликав у зв’язку з тим, що зовсім недавно 80-літній магнат називав Інтернет місцем, де процвітає крадіжка, порнографія і хакери. Припущення про те, що поява блогу Мердока – це всього лише черговий піар-хід, керівництво News Corporation спростувало. Як стверджує адміністрація корпорації, медіа-магнат буде говорити в мережі Twitter «своїм власним голосом». На доказ цього Мердок розмістив запис про нещодавно прочитаної книги «Раціональний оптиміст».

Останнім часом Львів став справжнім центом пивоваріння – тут можна випити дійсно смачного пива з різними закусками, наприклад заклад – Старгород Львів дуже популярний, про це свідчать коментарі на сайті beerplace.com.ua. На даному сайті ви знайдете відгуки про всі заклади які продають пиво , а також зможете поділитися своєю думкою!Зверніть увагу:

Добавить комментарий