Тепла підлога у вашій оселі!

Квітень 9, 2013

Тепла підлога у вашій оселі!

Демографічна криза початку дев'яностих канув в лету. На зміну невпевненості і життєвим негараздам прийшов час шаленого капіталізму. Боязнь втратити засоби до існування змушує працювати не покладаючи рук, щоб нагодувати сім'ю досхочу.

Грошей і часу на облаштування квартири і ремонт просто немає. Турботи про хліб насущний відсувають на другий план вічні цінності: сім'я, здоров'я, любов. Будинки бардак, а в дитячу краще не заходити – ступінь руйнування прямо пропорційна малості років її мешканців.

У центр кімнати широким жестом вивалені іграшки, на шпалерах розмазані шматочки пластиліну.

Можна сплеснути руками, мовляв а куди ж дивляться батьки? Або задатися питанням навіщо було стільки народжувати, якщо немає грошей і часу … Не Ваша справа! Щастя не буває багато!

Краще зібратися силами сім'ї, друзів, знайомих і зробити те небагато, що перетворить побут і підніме настрій! Зробити приємне людям: ремонт та облаштування дитячої кімнати, поки друзі займаються опаленням заміського будинку.

Розмальовані пластиліном і фарбами шпалери відтерли розчином води та солі. На стіну, поруч з якою зібраний дитячий залізний турнік наклеїли фотошпалери. Давно стертий палас з незрозумілого походження плямами: чого тільки не трапляється в дитинстві – виброслілі.

Найважливіша річ у дитячій – це тепла підлога!

Грошей знадобилося трохи так як площа кімнати невелика. Розрізали інфрачервону плівку корейської фірми SolisArdore на смуги, з таким розрахунком щоб вистачило на сімдесят відсотків площі дитячої! Постелили тепловідбивний шар і постелили плівку, провівши до неї електропроводу. Тепла підлога заробив!

Просто і практично.

Наступним етапом – поклали ламінат, і – ву аля! Не дитяча, а вигляд такий ніби-то на виставці зібрали з нових матеріалів на диво. Але що найцікавіше, так це функціонал – тепло і не страшно за дітей!

Не будуть соплива, якщо ЖЕК запізниться з включенням опалення.

Насправді червячек сумніву був. А не надали ми ведмежу послугу і без того досить непростому бюджету багатодітної родини? Так чи практичний і дешевий проект опалення підлоги інфрачервоної плівкою Solis Ardore? З нетерпінням чекали прибуття друзів і боялись одночасно, але …

Як потім з'ясували, проблем з оплатою електрики не виникло, підлога – інфрачервона плівка, контрольований термостатом річ економічна і цілком по сімейному бюджету.

Загалом сюрприз вдався!

Кахельна плита це завжди набагато краще ніж звичайна газова плита, якщо ви вирішили придбати кахельні печі, то краще всього зробити це разом з компанією Маркет Дім – тут ви можете знайти великій вибір і просто фантастичні ціни!Зверніть увагу:

Добавить комментарий