Toshiba представила перший 3D ноутбук без окуляр!

Серпень 26, 2011

Toshiba представила перший 3D ноутбук без окуляр!

Компанія Toshiba CIS оголосила про початок продажів нової моделі ноутбука Toshiba Qosmio F750. Як відзначає виробник, новинка є першим ноутбуком з підтримкою 3D технологій без стерео-окулярів, який з’явиться у продажу на нашому ринку.

Qosmio F750 є незвичайним продовженням сімейства Qosmio,так як модель призначена не стільки для геймерів, скільки для шанувальників сучасних мультимедійних розваг. Продуктивність Qosmio F750 забезпечується процесором Intel Core i7 і відеокартою Nvidia GeForce GT 540M. Дисплей оснащений 15,6-дюймовим екраном з частотою оновлення 120 Гц і роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080 пікселів),здатним одночасно демонструвати двомірне і тривимірне зображення в різних вікнах. Передбачені USB 3.0 і три порти USB 2.0, стереодинамики Harman / Kardon, багатоформатний-кардрідер, бездротові адаптери Wi-Fi 802.11b/g/n і Bluetooth 3.0 + HS, а також привід Blu-Ray, порти Ethernet і HDMI. Qosmio F750 обладнаний веб-камерою високої чіткості,дозволяє знімати відео у форматі HD. Крім того, однією з функцій камери є відстеження положення очей для підстроювання 3D зображення по відношенню до глядача.

С давних времен люди использовали для освещения своих домов разнообразные предметы – факела, камины, лампады. В наше время ассортимент осветительных приборов довольно таки внушительный ! И не потеряться в этом море освещения Вам поможет интернет магазин светильников «Этосвет». Специалисты магазина всегда помогут Вам с выбором нужного светильника !Зверніть увагу:

Добавить комментарий