ЦІкава модель музичного преєра

Лютий 5, 2013

ЦІкава модель музичного преєра

Рік тому ми купували нашому синові MP3 плеєр, який виявився MP4, тобто, на ньому можна дивитися кіно і кліпи. Син спочатку носив його з собою всюди, їздив з ним на море і всю дорогу слухав музику і дивився кіно, поки не сяде батарея. Заряджав його і знову слухав. Тепер, користується тільки за нагоди, тому що ніколи. Але, виявилося, що в дорозі такий прилад практично незамінний – він відмінний, веселий і маленький друг, який зовсім нічого не важить, не займає місця, при цьому дуже чисто і досить голосно грає (до 30 дБ), а також дає відмінне зображення, правда на дуже маленькому екрані. Але це, адже, не планшет і не телевізор.

Аудіо плеєр MP3/MP4 SANG SE-08 має функції перегляду відео і фото, прослуховування музики і радіо. Є диктофон. Хороша якість звуку і відео. Об’єм вбудованої пам’яті 2 GB, є вхід для додаткової карти пам’яті.

У комплекті були навушники, USB-кабель, драйвер на диску. На диску була програма для скачування музики з інтернету за допомогою комп’ютера. Заряджається як мінімум 3 години і максимум 8 годин від комп’ютера.

Якщо вимкнений плеєр підключити до комп’ютера, то в нього можна завантажити файли з музикою або фото-відео. А якщо його підключити включеним, то він буде заряджатися. На холоді батарейка садиться дуже швидко. Інакше батарея тримає заряд тиждень, а якщо кожен день слухати його в середньому по 2 години, то батарейка сяде за три дні.

У нашому плеєрі немає налаштувань українською мовою. Ми користуємося болгарською та англійською. Габарити: довжина 8 см, ширина 4 см, товщина 0,8 см.

Тепер про недоліки зі слів сина. Незручне управління, тому що мізерна клавіатура – мало кнопок йому). Повільно реагує на команди. Чоловік протестує проти такого “браку”, говорить, що син дає йому суперечливі команди і тому апарат “довго думає”. Дуже сильно зберігає енергію, що виражається в моментальному потуханні екрану, якщо не натискати на кнопки більше 2 секунд. Досить складний інтерфейс – не можна відразу потрапити в список пісень, треба пройти ланцюжок папок.

Вы любите чистоту и не хотите много времени тратить на уборку дома? Тогда пылесос с аквафильтром то что необходимо, с помощью него вы можете без проблем убрать большое помещение и при этом вам не надо делать столько усилий как с обычной моделью пылесоса!Зверніть увагу:

Добавить комментарий