Цікава споруда у США на честь Торонто

Лютий 23, 2013

Цікава споруда у США на честь Торонто

Національний пам'ятник Тонто знаходиться в штаті Арізона, недалеко від північного краю пустелі Сонора. Проходить він по території регіону річки Солт-Рівер, яка забезпечує постачання води протягом усього року – ресурс, який особливо цінний у цих посушливих районах. На території пам'ятки Тонто збереглися печери, які відносяться до періоду з тринадцятого по п'ятнадцятий століття.

Це був час культури Саладо, люди якої займалися землеробством і сільським господарством у долині річки Солт Рівер. Вони були майстерними майстрами, які виробляли кераміку і вовняні тканини, оцінюються в той час дуже високо. Деякі артефакти, здобуті археологами. туристи сьогодні можуть побачити в місцевому музеї.

Азартные игры известны в нашем мире давно и они не теряют своей популярности. Наш сайт предлагает игровые автоматы бесплатно. Большой выбор разнообразных игр создан для настоящих ценителей азарта!

Національний пам'ятник Тонто оточений Національним лісом Тонто, де ростуть дерева і гірські сосни. У цій частині пустелі Сонора є кактуси цереус. Навесні тут цвітуть кактуси барель, а також юки і агави. На території пам'ятки зростає аризонский горіх і дерево платан.

Тут мешкають афріканізірованние бджоли, які часто селяться в одній з печер або поблизу від них. В таких випадках ці місця тимчасово закривають для відвідувачів, поки бджоли не переберуться в інше місце. У цьому районі мешкають різні види змій, жаб і багато різних видів польових квітів. У 1883 році археолог Адольф Бандельер одним з перших обстежував ці печери.

Він стверджував, що це одні з найбільш добре збережених печер, які він коли-небудь бачив. У шостому столітті люди, що живуть тут, несподівано покинули ці місця, і вони залишалися порожніми протягом п'ятдесяти років. На їх місце прибули люди з долини Солт-Рівер.

Вони застосовували зрошення для одержання високих врожаїв своїх сільськогосподарських культур. У 1330 році тут відбулися різкі зміни в кліматі, що призвело до скорочення водних ресурсів.

Це знайшло своє відображення в господарстві. Люди були змушені зосередитися на полюванні, щоб заробляти на життя. Вбивство багатьох тварин істотно вплинуло на екосистему в регіоні.

Конкуренція за життєво важливі ресурси погано відбилася і на жителів цього району. У той час відбулося повінь, викликана Солт-Рівер, яке зруйнувало будинки і ферми.Зверніть увагу:

Добавить комментарий