Цікаве оновлення BMW Z4

Квітень 2, 2013

Цікаве оновлення BMW Z4

Компактний родстер від баварського концерну BMW Z4 підготовлений до 2013 року у всеозброєнні. Оновлений спорткар готують показати широкій публіці в січні під час міжнародного автосалону в Детройті. Як вже відомо новинка отримає нову базу з 2-літровим мотором і трохи змінену зовнішність

Базова і сама доступна версія sDrive18i буде мати 2-літровий 4-ех циліндровий мотор з турбіною. Така силова установка готова видавати до 156 кінських сил при 240 Нм крутного моменту. Мотор можна поєднувати або з 6-східчастою МКПП, або з 8-східчастою АКПП. З механічною трансмісією для розгону до “сотні” Z4 знадобиться всього 7,9 секунди.

Зовнішній вигляд зміниться не сильно, в основному модернізації піддасться передня частина, зокрема змінять оптику і форму колісних дисків. Плюс у споживача з’явиться можливість більш широкого вибору доступних кольорів автомобиля.В інтер’єрі BMW Z4 2013 теж додасться опцій, зокрема оздоблення салону може бути доповнена контрастними чорними і помаранчевими вставками. Пакет опцій M Sport включить в себе інші литі диски, відмінні елементи інтер’єру, інші настройки підвіски і двигуна.

Більш дорогі версії родстера з моторами потужністю від 184 до 340 к.с. практично не зазнали змін. Оновлений BMW Z4 можна буде придбати на європейському ринку в квітні 2013. Про ціни на автомобіль буде оголошено пізніше

Если вы решили сделать хороший подарок своей половинке то обратите внимание на такую популярную вещь как сушилка для овощей и фруктов она позволит вам делать хорошие запасы сухофруктов и питаться здоровой пищей!Зверніть увагу:

Добавить комментарий