Цікаві дані про інтернет

Лютий 17, 2013

Цікаві дані про інтернет

Дослідження, проведені в промислово розвинених країнах, підтвердили, що широкосмугові мережі сприяють розвитку економіки і таких сфер, як охорона здоров’я і освіта.

За оцінками аналітиків, поширення широкосмугових мереж на всій території США додатково збільшить ВВП цієї країни на 460 млрд дол. США. Згідно з розрахунками компанії Accenture, виробленим у 2003 р., розгортання широкосмугових каналів зв’язку може збільшити ВВП США на 500 млрд дол., а ВВП європейських країн – на 400 млрд дол. США.

Широкосмугові мережі в першу чергу сприяють розвитку громадських організацій і приватних компаній, для яких відзначено позитивний вплив у вигляді збільшення продуктивності роботи і створення нових робочих місць. Чергове дослідження довело, що при збільшенні числа користувачів широкосмугових мереж на 1% число робочих місць буде рости з темпом 0,2-0,3% в год.2 Результати іншого дослідження говорять, що в період з 1998 по 2002 р. у Сполучених Штатах, активно впроваджували нові комунікаційні технології, було зафіксовано появу безлічі нових вакансій і збільшення числа компаній, зайнятих в ІТ-секторе.3

Завдяки широкому впровадженню програм для бізнесу, що використовують підключення до Інтернету, американські компанії змогли заощадити 155 млрд дол. США. У свою чергу, прибуток підприємців Франції, Німеччині і Великобританії збільшився на 79 млрд дол. США.4 Згідно з опитуванням більш ніж 2 тис. представників бізнесу зі США, нові програмні продукти до 2001 р. принесли майже 600 млрд дол. США чистого прибутку. Планується, що вони забезпечать щорічне підвищення продуктивності праці на 0,43% аж до 2011 г.5

Для того что бы все на кухне было гармонично и уютно лучше всего купить качественную мебель и технику, например встраиваемая посудомоечная машина Bosch будет просто отличным решением для вашей квартиры!Зверніть увагу:

Добавить комментарий