Цікаві данні статистики користувачів мобільного інтернету

Жовтень 27, 2011

Цікаві данні статистики користувачів мобільного інтернету

Компанією Opera Software було оприлюднено результати чергового щомісячного дослідження, яке засноване на статистиці використання мобільного браузера Opera Mini.
Одже як виявляється, користувачі смартфонів на базі Android частіше, ніж власники iPhone і iPad відвідують музичні сайти,а володарі звичайних стільникових апаратів (feature phones) найбільш активні в соціальних мережах. Дані про переваги користувачів різних мобільних платформ зібрані в свіжому “Звіті про мобільний Інтернет”, підготовленому компанією Opera за підсумками вересня 2011 року.
Нижче приведений список різниць між користувами Android, iOS, BlackBerry,Windows Phone і користувачами несмартфонів:

  • Власники пристроїв на базі ОС Windows Phone частіше ніж інші заходять на новостні та інформаційні веб-сайти, а також комунікаційні веб-сервіси, наприклад поштові;
  • Користувачів операційної системи Android напевно можна вважати найбільш освіченими, вони більше за інших відвідують освітні сайти, наприклад, онлайн-ресурси університетів;
  • Володарі апаратів BlackBerry більшою мірою цікавляться новинами технологій та спорту;
  • Користувачі телефонів на базі Android менше всіх спілкуються в соціальних мережах за допомогою мобільного браузера. У власників пристроїв від Apple така активність майже в 1,5 рази більша!

Статистика переваг зібрана анонімно за допомогою “хмарного” браузера Opera Mini, який щомісяця забезпечує доступом в Веб 131 млн людей в усьому світі. Для вивчення переваг також використовувався належить Opera сервіс AdMarvel Open Audience Network, що аналізує відвідуваність веб-сайтів різної спрямованості і дозволяє рекламодавцям і власникам контенту гнучко налаштовувати покази рекламних повідомлень в залежності від уподобань користувачів мобільного Інтернету.

Желаете себя порадовать и купить ноутбук ? В таком случае Вам необходимо обратиться в специализированый интернет магазин – Мегабайт. Тут Вы найдете отличные цены на технику и найлучшие товары!Зверніть увагу:

Добавить комментарий