Цікаві прогулянки по Ібіці

Травень 8, 2013

Цікаві прогулянки по Ібіці

Ібіца – сучасний галасливий молодіжний курорт для любителів пляжного відпочинку, водних видів спорту і активного нічного життя. Це третій за величиною острів Балеарського архіпелагу, що належить Іспанії і омивається водами південно-західній частині Середземного моря. Ібіца визнана у всьому світі як один з кращих курортів для молоді. Саме сюди в пошуках небувалих і фантастичних розваг з’їжджаються молодіжні компанії зі всієї Європи.

З настанням вечора вулиці великих курортів починають жити яскравою, наповненою веселощами життям. Для молодих гостей острова настає пора досхочу погуляти вечірніми вулицями, відвідати численні бари і нічні клуби, дати вихід накопичилася за день енергії, протанцювавши до світанку на нічних дискотеках. На острові практично не існує яких-небудь обмежень і правил у виборі одягу, тому молодь тут одягається вільно і часом навіть зухвало-екстравагантно, змагаючись один з одним в сміливості і яскравості свого вбрання.

Пляжі Ібіци визнані одними з кращих на Середземномор’ї. Хоча вони і не настільки великі за розмірами, як пляжі інших великих курортів, але дивно затишні, надзвичайно мальовничі й різноманітні. Основним видом громадського транспорту є автобус. Вартість квитка від 1,3 до євро 3 євро. По узбережжю можна зробити захоплюючі морські прогулянки на невеликих туристичних катерах, часто прямують до найбільш мальовничих берегах острова, які є важкодоступними з суші. Вартість квитків в залежності від відстані від 12 до 32 євро. Можна здійснити морську подорож на материк, квиток коштуватиме приблизно 75 євро.

На Ібіці розташований найбільший аквапарк Aquamar. Сезон роботи: 20.05 – 30.09. Ціна квитка 16 євро. В сучасній частині міста знаходяться самі екстравагантні і популярні нічні клуби, ресторани і дискотеки;
Santa Eulalia – жвавий курортний центр і чарівний прибережне містечко, зберігає звичний уклад життя. Саме в його околицях щотижня проходить знаменитий ринок хіпі – ідеальне місце для незвичайного шопінгу на Ібіці. Тут продаються цікаві вироби місцевих умільців. На острові можна придбати непогані вироби із шкіри, ювелірні прикраси місцевого виробництва. Крім того, тут проводяться чудові лікери (наприклад, haerbas). Один з найбільш популярних відкритих ринків, де продаються практично всі товари повсякденного попиту, а також сувеніри, знаходиться в столиці острова в зоні портової набережній і працює по буднях з 17:00 по 24:00.

Хотите выгодно купить качественные вещи? В таком случае команда сайта tbmania поможет вам в этом вопросе и предоставит большие возможности по покупке и доставки вещей из зарубежных сайтов.Зверніть увагу:

Добавить комментарий