ЦІкавий і приємний персонаж Cait Sith

Березень 20, 2013

ЦІкавий і приємний персонаж Cait Sith

Цей суто японський персонаж схожий на божевільного кота, мандруючого на подушкослоноподобном роботі. На додачу до всього цього у Cait, за його власним думку, є здатності до передрікання майбутнього. Цей герой увійшов у вашу “банду” тільки заради інтересу, чи збудуться його пророкування. Знайти його можна в парку Gold Блюдця. Як хороший боєць або маг він себе не дуже виявляє, зате його лімітами може позаздрити будь-який інший персонаж.

Dice – Так як наш герой незвичайний, настільки ж непередбачувані і його ліміти. Це, наприклад, атакуючий ліміт визначає кількість яку завдають шкоди супротивникові з допомогою кидання кісток. Чим більше число, тим сильніше удар.

Slots – Цей ліміт ще більш оригінальний, адже його результат визначається за допомогою міні-ігрового автомата типу “однорукого бандита”. Такі можливі розкладки: Три зірки: відновлення здоров’я, магії і благополучного статусу всій команді. Три корони: З’являються шість олов’яних солдатиків, які атакують відразу всіх монстрів, завдаючи досить солідний збиток. Три BAR: Cait використовує будь-який з свого випадковому розумінню заклинання, що викликає духів. Три MOG: Навіть незрозуміло, хороший це ліміт чи ні. Судіть самі, Cait перетворюється в величезну версію самого себе і самостійно завершує битву, після якої досвід отримає тільки він, а у всіх членів команди здоров’я скоротиться до 3333, у той час як магія скоротиться до 333 очок.
Три серця: Можливість потрапляння і сила удару для всіх героїв стають найкращими.
Два коти і BAR: Це нещасливе заклинання означає негайну смерть всіх ваших героїв, за якою слід напис Game Over. Такий розклад зустрічається вкрай рідко.
Три коти: Негайна перемога над усіма ворогами. Також зустрічається дуже рідко.

Для того что бы вам сайт приносил прибыль и был посещаемым лучше всего использовать услугу Продвижение и раскрутка сайта от популярной компании mediamara.by – специалисты компании выведут ваш сайт в топ быстро и не дорого!Зверніть увагу:

Добавить комментарий