Цікавий серіал “Одного разу в казці”

Лютий 12, 2013

Цікавий серіал “Одного разу в казці”

Багато хто порівнює цей серіал з Десятим Королівством. Так і хочеться кричати : “Нічого подібного!”. Пам’ятаю, коли показували по телевизару Десяте королівство я ще була порівняно маленька. Здавалося б, дитини має порадувати такий серіал. Нічого подібного!-знову кажу я. Терпіти його не могла. Жахливі актори і їхня гра геть відбивали інтерес дивитися, хоча задумка і сюжет дуже цікавий.

І от у моєму житті з’явився серіал “Одного разу в казці”.

Про сюжет. Одного разу в одному величезному королівстві жили персонажі з різних казок. Але трапилося так що зла королева зачарувала їх усіх і перенесла в наш світ де вони забули про те, хто вони.

Початок інтригує. Перші 3 серії дивилася не відриваючись. Але потім почалася нудьгу. Переливання сюжету з пустого в порожнє. Емма(головна героїня) ніяк не могла зрозуміти що вона повинна врятувати всіх персонажів від прокляття, хоча на це зазначалося 1000 і 1 раз.

Сценаристи дуже оригінально і за своїм переробили знайомі нам з дитинства казки. На що, безумовно, дуже цікаво дивитися.

Подобається 2 сезон. Дуже. Ось там, мені здається, муза сценаристів розігралася по справжньому. Із серії в серію щось нове, цікаве. Додані нові герої, “старі” постають перед нами з нових сторін.

Ну ще до плюсів, мабуть, віднесу чарівного капітана по кличці Гак. Він з’явитися в 2 сезоні, і розвіє нудьгу буття головної героїні і жителів містечка^_^

До мінусів можна віднести те, що серії дуже повільно виходять і на перших порах нові серії озвучуються як не якісно, доводиться ще й гарну озвучку чекати.

Приближается праздник 8 марта и если вы решили подарить свое подруге что то интересное то рекомендую обратить внимание на секс-игрушки в магазине lovershop.kiev.ua, тут вы сможете выбрать очень интересные вещи по самым выгодным ценам и с удобной доставкой!Зверніть увагу:

Добавить комментарий