Цікавий Тайвань

Вересень 21, 2012

А ви чули, що-небудь про Тайвань? Швидше за все, вам знайоме назва Тайпей 101. Це знаменитий хмарочос Тайваню, який є основною візитною карткою для всіх туристів цієї країни. Тайбей 101 це одна з найбільших будівель в усій Азії, дивовижна за своєю красою та архітектури. Її будували більше шести років. Ще, туристи дуже люблять відвідувати Національний заповідник Тайваню.

Цей ландшафтний заповідник розташований недалеко від дороги Хуалянь. Що радує, це той факт, що цього заповідника не торкнувся людський фактор. Ще, в Тайвані можна відвідати великий меморіал мучеників, який був заснований ще в 1969 році. Особливою історичною пам'яткою, яка пережила кілька війн і захоплень є Ферма Лан-Антал. Побувавши в Тайвані – обов'язково варто відвідати поселення Маолін.

Тут велике достаток природних пам'яток – густі, незаймані ліси, цікаві річечки і багато іншого. Ви зможете прочитати про це більш докладно і про багатьох інших Тайваньських пам'яток на нашому сайті. Таким чином, ви отримаєте можливість зануритися в світ незвіданого, відчути себе в ролі першовідкривача, досліджуючи цю таємничу країну. Підготував Віталій ВасилевськийЗверніть увагу:

Добавить комментарий