У розробників мережі Facebook великі плани по розвитку

Січень 23, 2013

У розробників мережі Facebook великі плани по розвитку

В даний час соціальна мережа Facebook дуже зацікавлена в таких країнах, як Росія, Японія і Південна Корея. Всесвітньо популярний сервіс розглядає їх як перспективні ринки для розвитку, а проникнення соціальної мережі у вищезгаданих країнах набагато менше, ніж наприклад у США і Великобританії. У поданих для IPO документах говориться, що проникнення в цих країнах не більше 15% від загального числа інтернет-користувачів, що стосується Штатів і Об’єднаного Королівства – позначка досягає 60%.

Метою проекту, який заявлений в проспектах компанії, є охопити користувачів по всьому світу. Основними конкурентами керівництво Facebook вважає не тільки світові веб-компанії Google, Twitter, Microsoft, але також і локальні, які займають стійкі позиції на місцевих ринках. У Росії та Україні це соціальна мережа Вконтакте, наприклад. Інтерфейс сервісу дуже схожий на Facebook, однак головна перевага Вконтакте, що на просторах Рунета він прийшов раніше.

Для всех оптимизаторов предлагаем ознакомится с интересной информацией, например, как создать сайт при помощи; специальных программ, на что обращать особое внимание и как защитить информацию на своем интернет-ресурсе с помощью водяных знаков, а также много чего полезного. Информация часто обновляется, поэтому следите, читайте и берите на заметку!Зверніть увагу:

Добавить комментарий