У сервіса Twitter появиться конкурент?

Жовтень 31, 2011

У сервіса Twitter появиться конкурент?

Компанія Mail.Ru планує запустити свій аналог популярного сервісу Twitter. Нова розробка буде звичайно ж інтегрована з рештою сервісів від МайлРу, також публікації з мікроблога будуть передаватись в різноманітні профілі користувача на інших сайтах.
Одна з переваг сервісу Twitter полягає в легкості користування цим сервісом з мобільних пристроїв, в нашій краіні мобільний інтернет з кожним днем стає все поширіним а одже розробники нового конкурента Твітера взялися за справу дуже вчасно…

Що правда відповідно до показників статистики сервіс мікроблогів Твітер в нашій країні не такий популярний як в країнах Европи і США. Але це можливо діло часу, наприклад за показниками останнього року кількість користувачів данного сервісу в нашій країні зільшилася на 50% ! Загальна кількість користувачів Twitter становить 158 млн, серед яких 3 млн це відчізняні користувачі.

Як було відомо очолює проект розробки конкурента Твітера віце-президент компанії Mail.ru Group
Ганна Артамонова, на данний момент не відома точна дата запуску проекту.

Желаете приобрести фильтры для воды киев ? В таком случае Вам стоит обратиться к профессионалам компании ALSEN WATER TECHNOLOGY, тут Вам помогут найти решение проблем загрязнения воды, помогут подобрать разнообразные фильры для очистки и смягчения воды, а также системы обратного осмоса.Зверніть увагу:

Добавить комментарий