У Twitter свято, його відмічають користувачі сервісу

Січень 12, 2013

У Twitter свято, його відмічають користувачі сервісу

Учасники соціального сервісу Twitter відзначають неофіційний день мікроблогінгу. Згідно традиції, так званий TwitterDay випадає на 140-ой день у році. Це було ухвалене на знак 140-символьного повідомлення на веб-сайті. Але ось офіційно день народження популярного сервісу, за допомогою якого можна публікувати короткі замітки, СМС або програми-клієнти, святкується 21-го березня. В цей день в 2006-му році один із засновників мікроблогінгу Джек Дорсі написав на сайті у своєму обліковому записі «налаштовую свій twttr» («just setting up my twttr»). Але ідея відзначати щорічно неофіційний день сервісу належить самим учасникам Twitter. Деякі святкують його в 256-й день року за аналогією з Днем сисадміна, а деякі 31-го серпня в День блогера.

Нагадаємо, що спочатку Twitter замислювався як внутрішньокорпоративний веб-сервіс для обміну повідомленнями. Сьогодні він використовується як засіб для пошуку по всьому світу підтримки з боку мільйонів користувачів, а також як інструмент для залучення уваги громадськості. Таким чином, Twitter став одним із найважливіших джерел оперативної інформації онлайн. Найбільший інтернет-ресурс сьогодні є платформою для розвитку громадянської журналістики. У травні минулого року поширення інформації про операції з ліквідації Усами бен Ладена почалося в Twitter на 45 хвилин раніше заяви американського президента. Як пише The Wall Street Journal, кількість передплатників мікроблога Сохиба Атхара, детально описав те, що відбувається в Абботабаде, зросла менш ніж за добу до 70 000.

Вот вы счастливый обладатель нового сайта, только не надо считать что это принесет вам большое количество новых клиентов из поисковых систем. Следующий этап после создания сайта это раскрутка сайта – без этой процедуры все усилия по созданию сайта будут сведены к нулю. Только профессиональное продвижение сайта может гарантировать хорошие результаты!Зверніть увагу:

Добавить комментарий