Установка Windows – не така вже проста процедура

Березень 29, 2013

Установка Windows – не така вже проста процедура

Установка Windows необхідна, якщо ви тільки що купили комп’ютер або ноутбук. Деякі фірми продають комп’ютери з безкоштовною операційною системою LINUX, яка вас навряд чи влаштує, або просять за установку Windows надто високу ціну. Повторна інсталяція Windows так само може знадобитися, якщо ваш комп’ютер почав давати збої – зависати, перезавантажуватися або повільно працювати. Не можна з повною впевненістю стверджувати, що причина збоїв викликана нестабільно працюючої операційною системою, для цього необхідна повна діагностика. Проте багато що залежить від правильної установки і настройки Windows. Таке завдання під силу лише професіоналам. Якщо операційна система правильно встановлена і оптимізована працювати на такому комп’ютері стає набагато легше, швидше і зручніше.

Чому виникають збої в роботі Windows ?

Причин, що викликають нестабільну роботу windows безліч. Наприклад, деякі версії програм, які ви використовуєте на своєму комп’ютері, не завжди правильно працювати. Це викликано тим, що різні конфігурації комп’ютерів, по – різному взаємодіють з тим або іншим програмним забезпеченням. Всі зусилля розробників операційних систем можуть виявитися марними, якщо, наприклад, ваш комп’ютер проникне вірус і порушить правильну роботу windows. З цього можна зробити висновок, що на даний момент не існує ідеальної операційної системи, яка могла б стабільно працювати з усіма програмами і протистояти будь-яким вірусів. Як варіант, краще використовувати перевірену часом операційну систему, наприклад Windows XP, а захиститися від вірусів краще антивірусом Kaspersky Internet Security останньої версії.

win

Вы желаете узнать много интересной и актуальной информации про компьютеры и получить в дальнейшем возможность воспользоваться этими знаниями на практике на работе или учебе? В таком случае лучше всего записаться на курсы ms project тут вы сможете получить действительно нужный багаж знаний для того что бы стать продвинутым пользователем компьютерной техники и программ и получить возможность отличной трудоустроиться в данной области!

Що потрбіно для налаштування Windows?

Налаштування Windows може знадобитися після встановлення всіх необхідних драйверів і програм. Залежно від того, що саме ви переважно будете робити за комп’ютером, фахівець повинен провести настройку системи під ваші потреби. Налаштування операційної системи може включати в себе наступні дії:

оптимізувати найбільш часто використовувані програми (графіка, ігри, офіс, мультимедіа);
налаштування швидкодії Windows;
резервне копіювання дисків;
налаштування доступу до комп’ютера (папок і документів), по мережі.
налаштування інтернету.Зверніть увагу:

Добавить комментарий