В Індонезії можуть покарати за повідомлення в Твітері!

Січень 18, 2013

В Індонезії можуть покарати за повідомлення в Твітері!

Жителі Індонезії, які порушують місцеве законодавство своїми висловлюваннями в блогах, будуть піддаватися переслідувань влади. За поширення твітів «богохульного, порнографічного, шахрайського характеру, а також повідомлень і різного роду загроз, що стосуються азартних ігор», Twitter-користувачі Індонезії можуть позбавити волі на 12 років. Як заявив міністр інформації і комунікацій, всі громадяни, хто порушує закон – будуть покарані.

Таким чином індонезійська влада вирішили більш жорстко контролювати інтернет-простір і зокрема соціальні мережі. У 2009 році на шість років в ’ язниці ледь не потрапила жінка – мати двох дітей лише за те, що розповіла своєму знайомому, якими методами її лікували в лікарні «Омні» від тропічної лихоманки. Нагадаємо, що подібний контроль за місцевими мікроблогерами також ввели в усіх найбільших містах Китаю і деяких інших країн.

Найти большой выбор роликов и колес теперь совсем просто. Самый большой сайт на Украине предлагает огромнейший ассортимент – более 30 тысяч моделей. Купить колеса для тележек в Украине. от мировых производителей можно на нашем сайте.Зверніть увагу:

Добавить комментарий