В Китаї нові правила користування Твітером

Лютий 4, 2013

В Китаї нові правила користування Твітером

Для китайських інтернет-користувачів влади вводять перевірку всіх власників Twitter-акаунтів. Першими стали жителі Пекіна, а зараз дане правило вводиться також і в Шанхаї. У недалекому майбутньому аналогічні заходи будуть введені у всіх інших великих містах країни.

Однак прийняті правила влада Китаю застосовують тільки для нових користувачів – як приватних, так і корпоративних. Для перевірки їм необхідно в обов’язковому порядку подати реальні дані при реєстрації. Нові правила введені «згідно з китайським законодавством» для того, щоб «сприяти здорової культурі Інтернету».

Як повідомляють китайські муніципальні влади, нововведення допоможуть більш ефективно управляти веб-сайтів соціальних сервісів і обміном миттєвих повідомлень. З 16-го грудня правила реєстрації введені в Пекіні, а тепер і такі міста як Шеньчжень і Гуанчжоу послідували прикладу китайської столиці. За статистикою, на початку 2011-го року в Китаї було 63 млн. Твіттер-користувачів.

Хотите скинуть лишний вес перед приближением весны? В таком случае лучший выбор для вас это беговая дорожка torneo – с помощью этого тренажера вы сможете заниматься дома в спокойной обстановке и приводить себя в форму после тяжелого рабочего дня!Зверніть увагу:

Добавить комментарий