Від Нізамуддіна до Пурана-Кіла

Квітень 6, 2013

Від Нізамуддіна до Пурана-Кіла

Район Нізамуддін, названий по імені святого суфія Нізамуддіна Аулійі (XV ст.), Розділений навпіл вулицею Матхура-Роуд і володіє відмінними рисами. Східний Нізамуддін більш тихий, де в центрі персидського парку знаходиться усипальниця Хумаюна. Західний Нізамуддін, старий мусульманський квартал, розташований навколо святого даргаха, жваве басті (місце), де зберігся середньовічний дух.

У цьому відомому центрі паломництва знаходяться могили відомих поетів Аміра Хосрова і Мірзи Таліба, гробниці Джаханари, дочки Шах Джахана (с. 154-155), і Мухаммада Шаха Ранги, згодом могольського імператора. Тут гармонійно співіснують середньовіччя і сучасність. Гучна Матхура-Роуд в'ється повз СУБЗ Бурдж з куполом з синьої плитки (тепер це острівець посеред бурхливого руху транспорту).

На захід знаходяться гробниця Хумаюна і розплідник рослин Сундар. Далі на північ розташований ринок Сундар Нагар з антикварними магазинами, зоопарк Делі і Пурана-Кіла, або «Старий форт».

Його зубчасті стіни виходять до Музею ремесел, невеликий гробниці суфійського святого Матка Бенкету та виставкової території Прагаті-Май-дан. На сході височіє мечеть Хаїр-ул-Маназіл, зведена Махама Ан-гой в кінці XV ст.

Желаете недорого и качественно представить себя на рынке? Популярная услуга изготовление визиток – поможет вам в этом быстро и недорого!Зверніть увагу:

Добавить комментарий