Відеодзвінки в Facebook – на основі технології Skype

Серпень 15, 2011

Відеодзвінки в Facebook – на основі технології Skype

Ніл Стівенс, віце-президент і голова підрозділу споживчих продуктів Skype:

Лише кілька тижнів тому Skype представив можливість переписуватися в чаті зі своїми друзями в Facebook, і коментувати записи в Facebook, прямо з програми Skype.
Сьогодні ми раді оголосити про те, що партнерство Skype і Facebook простягається далі, і тепер ми готові запропонувати вам можливість спілкуватися з відео прямо в Facebook. Для нас це важлива подія, тому що це перший великий крок Skype в інтернеті, і тому що ми знаємо,що це зможе створити ще більше можливостей для онлайн-спілкування і зробити те, як ми користуємося вебом ще більш “соціальним”.
Партнерство з Facebook має також важливу бізнес складову для Skype оскільки дозволяє нам запропонувати наші продукти для аудіо і відео дзвінків більш ніж 750 млн. активних користувачів Facebook.Разом ми розробили відмінне рішення, в якому Skype запропонував оптимізований варіант свого настільного додатки, а Facebook глибоко впроваджує його в свій сайт, щоб користувачі могли насолодитися всіма перевагами відеоспілкування.

Почати користуватися відеодзвінками Skype на Facebook легко і просто. Переконайтеся, що ваш статус в Facebook-чаті “Online” (“У мережі”) і ви вже готові спілкуватися. Ви можете почати відеодзвінок прямо з вікна чату або зайти в профіль вашого друга, і якщо той онлайн, ви побачите кнопку “Call” (“Подзвонити”) у верхньому правому кутку сторінки. Якщо ваш друг не відповість, ви можете залишити йому відеоповідомлення. Ваше відеопослання чекатиме вашого друга в його “Вхідних”, Коли той зайде перевірити свіжі повідомлення.

Ми сподіваємося, вам сподобається цей новий захоплюючий продукт спільної роботи Facebook і Skype. І раз вже ви будете на Facebook, чому б не зазирнути на сторінку Skype там, щоб дізнатися більше, поділитися враженнями, ну і сказати, що Skype вам “подобається”

В современном ритме жизни бывает совсем не легко найти время отправиться по магазинам в поисках подарков. Что же делать если вдруг сработало напоминание о день рождении или о именинах близкого человека? Вам на помощь прийдут интернет магазины подарков, например подарки для детей вы найдете на данном сайте. Покупка подарков не выходя из офиса это не только быстро и удобно и довольно таки экономно!Зверніть увагу:

Добавить комментарий