Відеореєстратор – зручний девайс

Травень 1, 2013

Відеореєстратор – зручний девайс

У наші дні величезна частина громадян не може уявити своє повсякденне життя без автомобіля, який для багатьох став не розкішшю, а засобом пересування, необхідність якого підтверджується високим попитом у населення. Звичайно, зі збільшенням кількості автомобілів на дорогах країни автолюбителі все частіше замислюються про безпеку і комфорт.

Відеореєстратор – це пристрій відеозапису всього, що відбувається на дорозі, своєрідна «камера стеження». Завдяки такого роду пристрою Ви будете володіти доказами і матеріалами, на яких відображено дорожньо-транспортна пригода або будь-який інший інцидент, що надалі внесе ясність у питання «Хто винен?».

Найбільш доступною на ринку автоаксесуарів є продукція китайського виробника. Фірма carcam пропонує відеореєстратори за викидними цінами. Так, ціна carcam 100 p5000 складе півтори тисячі рублів. До Ваших послуг, за цю суму пристрій з матрицею п’ять мегапікселів з функцією запису в нічний час і мікрофоном, з переворотним монітором – для перегляду відеозаписів, кут огляду – сто сорок градусів, екран з діагоналлю 2,4 дюйма. Живлення здійснюється від дванадцяти вольтової лінії, наприклад, через прикурювач; також оснащений додатковими внутрішніми акумуляторами на випадок автономної роботи. В комплект входить кріплення-присоска на лобове скло, USB-кабель для передачі інформації, запис якої відбувається на карту пам’яті Micro SD 2 – до речі, не забудьте придбати останню на 32 Гб віртуальної пам’яті. До того ж на все це задоволення сумлінну китайський електронник дає гарантію на один рік.

Для меншої частини автолюбителів вельми корисним буде такий пристрій, як антирадар. Він дозволяє на безпечній відстані прийняти сигнал зі стаціонарних камер стеження, замаскованих приладів контролю дорожнього руху та інших радарів; попереджаючи про це автовласника, який в свою чергу встигає уникнути фіксування правопорушення і, як наслідок, штрафу. На ринку асортимент антирадарів представлений китайськими, тайванськими та іншими виробниками.

Для того что бы полноценно смотреть фильмы в интернете не надо дополнительных программ, стоит только заглянуть на сайт Он-Филмс и тут вы сможете смотреть фильм без лишних проблем и на высокой скорости!Зверніть увагу:

Добавить комментарий