Відома приблизна дата виходу Ice Cream Sandwich.

Вересень 8, 2011

Відома приблизна дата виходу Ice Cream Sandwich.

Нещо давно в місті Сан-Франциско проходила конференція Dreamforce, саме там керівник Google Ерік Шмідт (Eric Schmidt) згадав про нову версію операційної системи Android яка буде називатись Ice Cream Sandwich.
За його словами, очікувати появу системи слід в жовтні-листопаді поточного року. Нагадаємо,вперше компанія Google офіційно представила Android Ice Cream Sandwich на конференції Google I / O в травні цього року, згадавши, що реліз намічений на четвертий квартал, хоча і не уточнила навіть місяць. Зараз дані трохи більше конкретні.

Як очікується, Android Ice Cream Sandwich підійде і для планшетів, і для смартфонів,тоді як зараз для них потрібні різні версії: Android Honeycomb і Gingerbread відповідно. Імовірно, першою моделлю на базі нової платформи Android Ice Cream Sandwich стане Google Nexus Prime. Про цю модель ми вже писалив новинах, з чуток, апарат оснащений великим сенсорним дисплеєм Super AMOLED з високим дозволом – 1280×720 пікселів.Його виробником може стати Samsung Electronics, хоча офіційного підтвердження цих відомостей поки немає.

Если Вас интересует информация о продаже вольфрамового листа, обратитесь к специалистам из компании ООО «Электровек-сталь» – тут Вам ответят на все поставленые вопросы.Зверніть увагу:

Добавить комментарий