Відпочинок на острові Кюрасао

Квітень 6, 2013

Відпочинок на острові Кюрасао

Кюрасао є одним з островів Карибського басейну, де є багато пам'яток, щоб зайняти ваше час, якщо ви хочете відпочити від пляжу. Походи, екскурсії та шопінг лише деякі із заходів, які допоможуть зрозуміти культуру і спосіб життя на острові, даючи вам можливість зазирнути в минуле. Національний парк Крістоффеля розташований на західному краю острова і знаходиться всього в 45 хвилинах їзди від Віллемстата. Тут можна побачити рідкісні дикорослі орхідеї, гаї кактусів і квіти сімейства бромелієвих.

Санкт-Крістоффельберг самий високий пік на голландських Антильських островах. Заповідник є місцем випасу ослів, диких кіз і оленів Кюрасао. Орнітологи можуть порадіти великій кількості різних видів птахів, які гніздяться в цьому регіоні. У двох печерах розташованих у парку можна побачити петрогліфи, видовбані в скелі доісторичними жителями острова – племенем араваков.

Якщо ви хочете, відпочити на свіжому повітрі, на острові є багато туристичних маршрутів різного ступеня складності – один з найбільш захоплюючих це сходження на вершину Санкт-Крістоффельберга, яке займає близько 90 хвилин. Відчути містику острова можна відвідавши печери Hato. Тут ви можете здійснити екскурсію по системам печер, які були сформовані з коралових рифів.

Тут вас зустрінуть велике число сталагмітів і сталактитів, а також чудове підземне озеро, з дзеркально чистою водою утворилося в вапнякових утвореннях під землею. Звід являє собою величезну підземну печеру, на стінах якого можна побачити петрогліфи, залишені найдавнішими жителями.

Морський акваріум Кюрасао є однією з найбільш популярних туристичних визначних пам'яток на острові. Він розташований на ділянці, відомому як Bapor Kibra, і містить понад 400 різних видів риб та інших морських істот. Тут ви можете побачити акул і навіть погодувати їх через спеціальні отвори.

Однак це рекомендується робити тільки досвідченим дайверам і плавцям. Поруч розташований пляж, де ви можете відпочити в тіні пальм і насолодиться відпочинком на одному з кращих піщаних пляжів серед країн Карибського басейну.

Дайвінг і снорклінг, це ті види спорту, якими можна займатися в морському парку. Це смуга протяжністю близько 20 км вздовж східного краю острова, де ви можете досліджувати незаймані коралові рифи в усьому їх пишноті. Якщо ви віддаєте перевагу залишатися на поверхні води, ви все одно можете отримати захоплюючий досвід, прокотившись на човні зі скляним дном.

Це тільки декілька прикладів того, що Кюрасао може запропонувати своїм відвідувачам. Для того щоб побачити всі визначні пам'ятки острова, вам доведеться зробити сюди кілька поїздок.

Для того что бы ваша машина балы застрахована лучше всего обратиться к специалистам и оформить einsure и спокойно ездить по дорогам нашей страны!Зверніть увагу:

Добавить комментарий