Відпочиваємо на Мадейрі

Квітень 6, 2013

Відпочиваємо на Мадейрі

Влаштуватися на відпочинок на Мадейрі найкраще в готелі з п'ятьма зірками. Кращі з них – Cliff Bay і Reids Palace. Там вам буде і спортклуб, і свій лидо, та інші двадцять чотири задоволення!

Хоча і чотиризіркові готелі не гірше. Наприклад, Quinta da Sol. Тризіркових готелів там як-ніби й немає. З розваг на Мадейрі є, напевно, все: гольф, теніс, верхова їзда, катання на «бананах», водних парашутах та інша морська атрибутика.

У центрі Фуншала є казино. Ресторани зустрічаються на кожному кроці, кожен – зі своїм меню.

Смачно скрізь. Обід на двох, в середньому, доларів тридцять.

Сходіть в «Лідомар», або будь-який інший з видом на океан. В марині Фуншала їх близько тридцяти, один навіть розмістився на яхті, що належала колись легендарної «Бітлз».

У зоні готелів ресторанів ще більше. Місцевий сервіс ненав'язливий, елегантний, здачу дають до копійки, чайових взагалі не просять, а якщо й беруть, то вкрай скромно. На острові ви дізнаєтеся, що таке лидо – величезний басейн або система басейнів, що межують з океаном.

Хвилі з океану «перекачують» солону воду в штучна водойма, там вона трохи прогрівається і стає більш «лагідною». Тут же маленький аквапарк для дітей. Навколо все загоряють.

За спеціальною драбинці можна спуститися безпосередньо в океан. Взагалі на Мадейрі круті скелясті береги, але спеціальний доступ до океану є в кожному п'ятизірковому готелі. Прохід дозволено всім.

Крім того, непоганий міський пляж в Фуншале – пісок. А в кожному готелі є ще й свій басейн.

В магазинах Фуншале можна і одягнутися, і пріобуться. Якість і ціни тут в кілька разів навіть нижче, ніж у Москві. Особливо рекомендую відвідати місцевий риночек.

Полуниця і інші радощі – в немислимому яскравому достатку.

Хотите недорого купить сумку для ноутбука и при этом получить очень большой выбор и качественный товар ? В таком случае обратитесь в магазин Аґрус – тут вы найдете то что вам необходимо!



Зверніть увагу:

Добавить комментарий