Відпустка в Туреччині

Квітень 6, 2013

Відпустка в Туреччині

Туреччина – країна, в якій гармонійно поєднуються європейський сервіс і екзотика східних казок. Теплий клімат, розумна ціна на будь-які задоволення, затишок і розкіш готелів – все розташовує до того, щоб відмовитися від суєти буднів.

Туреччина надасть всі бажане практично будь-кому, в тому числі любителю історії та пам'яток старовини. Турецькі курорти – окрема розмова про професіоналізм співробітників індустрії відпочинку. Навіть тризіркові готелі відповідають всім вимогам комфортабельного відпочинку.

В країні безліч місць, які привернуть увагу туристів, більше того, відвідавши ці місця один раз, мандрівники намагаються приїхати туди знову. Аланія молодий курорт в околицях фортеці Клеопатри. Легенди свідчать, що саме з цих скель кидали камені ті, хто хотів провести з царицею ніч любові: зумів скинути камінь отримував свою нагороду, невдасі загрожувала смерть. Навколо Аланії багато примітних місць – це і аквапарк, і ландшафтний парк, і магазинчики, і ресторани.

Один з найбільш комфортабельних курортів – Кемер. З міських вулиць видно масив Таурус, а «Іліада» Гомера розповідає, що в цьому місці жила міфічна Химера, від імені якої і отримав назву місто. Сучасний курорт Мармарис стоїть на місці античного Фісена.

Престижні готелі оточені доглянутими пляжами, що залучають сюди туристів. Памуккале курорт в глибині країни, не поступається в популярності завдяки бірюзовим водоспадів з цілющою мінеральною водою.

Ці та безліч інших курортів стали раєм для відпочиваючих: стабільна – тепла і сонячна – погода, море, екзотичні розваги типу джип-сафарі і рафтингу, а також ще один фактор, про який не варто забувати, – кухня. Туреччина, як країна одночасно східна і європейська, відрізняється своєрідністю приготування не тільки національних, але й звичних страв, при цьому і вегетаріанці, і гурмани – кожен знайде для себе можливість поїсти різноманітно, відповідно до своїх уподобань, а головне – смачно.

Если вы решили заниматься бизнесом то вам будет интересна процедура под названием сертификация продукции, в этом нелегком деле вам помогут специалисты компании kiev-chamber – они знают толк в этом!Зверніть увагу:

Добавить комментарий