Вікна пвх від а до я

Травень 1, 2013

Вікна пвх від а до я

Коли мова заходить про пластикові вікна, слух далекого від будівельної сфери людини часто ріжуть малознайомі терміни.

Які специфічні поняття супроводжують вікна пвх і що вони означають? Армуючий профіль – це виконаний зі сталі силовий елемент, який вставляється всередину профілю пвх і надає йому механічну жорсткість. Блокувальник помилкового відкривання – конструкція, що запобігає вивішування стулки вікна пвх на нижній петлі. За допомогою цього механізму виключається відкривання стулки у двох площинах одночасно, а також легко змінюється тип відкриття вікна.

Головними профілями називаються несучі профілі коробок, які забезпечують міцність віконних, дверних та балконних конструкцій. Глухе скління – конфігурація віконної конструкції, не передбачає відмикання.

Двотавр – це з'єднувальний механізм, який застосовується при склінні лоджій і балконів за допомогою вікон пвх. Двукамерний пакет – поширена конфігурація скління, в якій використовуються три скла, розділені між собою двома групами рамок. Запірна фурнітура, як нескладно здогадатися з назви, являє собою механізм, що забезпечує замикання стулок і керування ними. Елементи запірної фурнітури розташовуються по всьому периметру профілю.

Ізолюючий блок – це конструкція, що складається з двох шарів скла, розділених прошарком повітря. Ножицями називається фурнітура, за допомогою якої стулка закривається і утримується відкритою в відкинутому положенні. Облицювальна профіль – це матеріал з металу або пластика, за допомогою якого здійснюється обробка укосів.

Обмежувач повороту – це механізм, що запобігає розорювання або закриття стулки під впливом вітру і фіксує її в певному положенні. Створочний профілем називають елемент віконної конструкції, з'єднаний з віконної конструкції за допомогою шарніра або зсувного механізму. Екструдер – це спеціальне промислове обладнання, яке використовується при виготовленні вікон пвх.

Він обробляє сировину для виробництва склопакета методом екструзії, яка, в свою чергу, є процесом формування профілю методом видавлювання розплаву виробничого сировини за допомогою матриці, оснащеної отворами з необхідним діаметром перетину.

Что используется на складах и в производстве больше всего ? Это конечно же пленка для обматывания продукции, заказать ее вы можете на сайте interrais.com.ua – тут вы найдете большой выбор товаров и отличные цены!Зверніть увагу:

Добавить комментарий