Вконтакті запустила можливість відправки повідомлень на e-mail

Серпень 14, 2011

Вконтакті запустила можливість відправки повідомлень на e-mail

Соціальна мережа “В Контакті” надала користувачам можливість відправляти особисті повідомлення на зовнішню пошту. Для цього необхідно в поле відправлення повідомлення замість імені  вказати будь електронну адресу.

Про свій намір запустити поштовий сервіс адміністрація соціальної мережі заявила ще в квітні поточного року.Найближчим часом учасники соціальної мережі отримають можливість надсилати повідомлення на електронну пошту, у тому числі з групових діалогів. Таким чином, учасник бесіди буде отримувати всі оновлення до себе на електронну адресу і зможе відповідати на ніх.

Після переїзду соціальної мережі на міжнародний домен vk.com користувачі зможуть не тільки відправляти повідомлення на електронну пошту, а й приймати їх: на додаток до всіх коротким іменам виду vk.com / ім’я можна буде активувати адресу електронної пошти імя@vk.com.
«Спочатку ми відмовилися від необхідності прив’язки електронної скриньки до аккаунту користувача. Потім розробники дозволили учасникам мережі обмінюватися документами. Тепер активно розвиваємо поштовий сервіс «В Контакте», який в найближчому майбутньому, на наш погляд, дозволить відмовитися від традиційної електронної пошти та ліквідує її як сутність », – заявив глава прес-служби соціальної мережі Владислав Циплухін

Вам необходим качественный перевод на английский ? Обратитесь к профессионалам команды “Дружба Народов” ! Команда сайта сможет предложить Вам быстрый и правильный перевод на многие языки и диалекты по приемлимым ценам.Зверніть увагу:

Добавить комментарий