Всі файли з MegaUpload будуть видалені

Січень 24, 2013

Всі файли з MegaUpload будуть видалені

Розташовані на серверах файлообмінника MegaUpload дані вже в четвер можуть бути видалені. Оскільки американські влади отримали всю інформацію, вони готові очистити сервери. Такі дії йдуть врозріз з побажаннями адвокатів, які вважають, що це набагато ускладнить захист Кіма Доткома, а також всіх інших підозрюваних. В даний час адвокати MegaUpload ведуть переговори зі стороною звинувачення в надії зберегти дані 50 млн. користувачів.

За умови, що сторони не зможуть домовитися, видалення всіх файлів почнеться 2-го лютого. Варто відзначити, що на серверах файлообмінного сервісу зберігалися не тільки контрафактні матеріали, але і легітимна інформація у вигляді особистих документів, фото і т. д. Як повідомляє The Guardian, на думку адвокатів, частина даних зберігалася на потужностях інших компаній. У зв’язку з тим, що сьогодні рахунку MegaUpload заморожені, вони не можуть отримати за свої послуги оплату.

Иметь собственный бизнес в интернете достаточно просто. Необходимо создать интернет магазин и найти надежных партнеров по поставке товара. Помочь в освоении интернета Вам помогут специалисты нашей компании.Зверніть увагу:

Добавить комментарий