Вибір фотографа на весілля

Серпень 26, 2012

Вибір фотографа на весілля

Основний фактор при виборі фотографа це його портфоліо, коли ви починаєте пошуки весільного фотографа, ви першою справою допитуєте знайомих, які нещодавно користувалися такими послугами, і звертаєтеся до інтернету в пошуках портфоліо фотографів вашого міста, щоб наочно побачити їх роботи і звузити коло можливих кандидатів. Зверніть увагу, що непогані фотографії на сайті – це кращі його фотографії, але вас не влаштує, щоб з усього масиву, знятого на вашому весіллі, у вас були тільки дві-три хороші?! Попросіть щоб при зустрічі весільний фотограф показав вам декілька повністю знятих весіль – так ви переконаєтеся, що він знімає добре як портрети, пейзажі, так і людей в русі. Якщо фотограф відмовляється показати вам свої роботи повноцінного весільного дня, мотивуючи свій вчинок конфіденційністю зйомки – це точно не ваш варіант
Професійна фотозйомка такої насиченої події, як весілля, неодмінно вимагає дуже серйозного технічного оснащення для роботи в будь-яких умовах, будь то дощ, хмарно, туман або яскраве низьке сонце. Вивчаючи портфоліо фотографа, зверніть увагу на те, чи є у нього фотографії в складних погодних умовах і недостатньому освітленні – відсутність сонця, в темному приміщенні, нічна зйомка. Особливо, якщо ви плануєте якісь особливі моменти свого урочистості проводити в темряві – танцювати при свічках, наприклад… Як відомо, знімає не фотоапарат, а фотограф. Але і без необхідного мобільного устаткування, такого, як штатив або світловідбивачі, у нього мало шансів зробити гарні фотографії в будь-яких умовах.
При виборі фотографа приймайте до уваги його досвід, звичайно, є талановиті молоді фотографи зі своїм особливим кутом зору на фотозйомку заходи, і у нього дійсно виходять гарні фотографії. Але! Враховуючи брак досвіду, не варто довіряти такому професіонала – де гарантія того, що він не знімав одні тільки пафосні розмірені весілля, а ваша – яскрава, весела, запальна – виявиться йому не з досвіду, і у вас на пам’ять залишаться змазані знімки…Зверніть увагу:

Добавить комментарий