Вибір комп’ютер для ігор

Вересень 20, 2012

Вибір комп’ютер для ігор

Отже, почнемо з блоку живлення. Блок живлення для Вашого комп’ютера повинен бути дуже надійним, тому що від його нормальної роботи повністю залежить добробут всього комп’ютера в цілому. Ви можете зібрати запчастин на мільйон, але один-єдиний несправний блок живлення зведе всі Ваші труди і кошти на «ні». Не потрібно брати китайські блоки. Звичайно, це дозволить Вам заощадити 500 – 1500 рублів, однак потужність такого БЖ буде менше заявленої виробником, так і в цілому його робота буде викликати нарікання з Вашої сторони.

Корпус комп’ютера. Тут у принципі, якихось певних рад дати не можна. Беріть за смаком і кишені. Вартість корпусів для комп’ютерів залежить в основному від їх ексклюзивності і назви фірми-виробника.

Жорсткий диск. Тут можна навести одне хороше правило – пам’яті, як і грошей, багато не буває. Беріть диск з максимальним об’ємом пам’яті, причому не меншим 300Гбайт. Крім пам’яті на жорсткому диску є ще два показники, що впливають на швидкість його роботи: це швидкість обертання шпінделя і обсяг кеш пам’яті-(хоча, друге надає невеликий вплив на швидкість роботи вінчестера). Обсяг кеш пам’яті-не повинен бути менше 16 Мбайт, а швидкість обертання шпінделя – не нижче 7200 оборотів в хвилину.

Материнська плата. Мікросхема, до якої кріпляться всі чіпи, процесор, підключається жорсткий диск, називається материнською платою. Основним параметром, що потрібно враховувати при виборі материнської плати, є те, який чіпсет (набір основних мікросхем системної логіки) у ній встановлений. Чіпсет повинен бути як можна більш сучасним. Саме це дозволить Вам встановити на материнську плату самі сучасні процесори.

Оперативна пам’ять. Призначена для тимчасового зберігання даних і команд, які потрібні процесору для повноцінного функціонування. Тут також діє правило «Чим більше, тим краще». Крім обсягу самої пам’яті існують такі поняття, як «частота пам’яті» (максимальна частота роботи з пам’яттю) і «таймінгі» (вимірюються в тактах процесора і означають затримку сигналу до обробки, від їх величини в значній мірі залежить пропускна здатність ділянки «процесор-пам’ять»). Частота пам’яті тим краще, чим вона більше. Таймінгі ж, навпаки, повинні бути мінімальними.

Центральний процесор. Відповідає за правильне взаємодія всіх частин комп’ютера і швидкість його роботи в цілому. Зверніть увагу на обсяг кеш пам’яті-процесора. Чим вона більше, тим краще. Також варто звернути особливу увагу на модель процесора. Він повинен ставитися до самої останньої лінійці (останній модельний ряд), але бути в ній середнім по частоті – так Ви й не переплатите, і отримаєте дуже продуктивний комп’ютер.

Нарешті, торкнемося вибору відеокарти. Відеокарта грає величезну роль в продуктивності ігрового комп’ютера. У зв’язку з цим і вартість її в середньому становить до 40-45 відсотків від вартості всього ПК. Якщо у засобах Ви обмежені, краще брати топовий відеоприскорювач з передостаннього модельного ряду, ніж среднячок з самого останнього.

Кстати в интернете уже появился обзор Windows 8, найти его вы можете на сайте http://www.x-drivers.ru/articles/software/169/full.html – тут приведен детальный обзор новейшей системы управления, а так же рассказано о новых особенностях среди которых ожидаемый всеми пользователями компьютеров интерфейс Metro и новый рабочий стол без привычной всем кнопки «Пуск».Зверніть увагу:

Добавить комментарий