Виділення радіочастотного спектру для мереж широкосмугового доступу

Лютий 17, 2013

Виділення радіочастотного спектру для мереж широкосмугового доступу

Виділення смуги радіочастотного спектру для бездротових мереж безсумнівно вигідно: держава за певну плату надає діапазон частот для приватних компаній, які працюють у ньому, залучаючи нові галузі і технології. Відповідаючи на питання, коли виділяти спектр – зараз або пізніше, ми стверджуємо, що час вже настав.

Затримки у розподілі радіочастотного спектру на конкурсній основі можуть бути пов’язані з побоюваннями щодо ризиків недоотримання доходів, а також з тиском з боку деяких посадових осіб, які лобіюють монополізацію цього сегмента галузі. Зрозуміло, при цьому виникають перешкоди для впровадження інновацій та організації доступних широкосмугових послуг зв’язку, а держава не отримує прибуток від оренди частотного діапазону.

Варто тільки почати продаж ліцензій на використання спектру частот, як знизяться витрати, з’являться охочі інвестувати в бездротові технології і на ринку виникнуть нові послуги зв’язку. Отже, виділення радіочастот на конкурсній основі дозволяє знизити можливий дефіцит бюджету, зменшити навантаження на платників податків та отримати додаткові переваги в державному масштабі. Проте необхідно розуміти, що важливий не стільки дохід з оренди, скільки реалізація умов для тривалої оренди спектру. У самому справі, вигода абонентів у надмірній вартості мобільних широкосмугових послуг в 18 разів перевищує фактичну прибыль.14

Виділення радіочастотного спектру буде стимулювати конкуренцію і, отже, сприяти розвитку економіки. Широкосмугові бездротові мережі зручні для абонентів, стимулюють впровадження інновацій і в кінцевому рахунку збільшують ВВП.

Приближаться теплая пора года и надо готовиться к рыбалке! Если вам нужны рыболовные катушки то можете заглянуть в магазин www.algoritm-shop.ru – тут найдете очень много интересных предложений по этому вопросу!Зверніть увагу:

Добавить комментарий