Windows 8 революція в світі IT

Серпень 26, 2011

Windows 8 революція в світі IT

Нещодавно виповнилося 10 років з моменту виходу RTM версії операційної системи Windows XP, а також 16 років з моменту виходу Windows 95. За 6 років до моменту виходу на ринок Windows XP, була представлена операційна система Windows 95. Саме з цього дня почалося домінування платформи Windows на ринку.З того дня жодна з компаній не змогла і близько підібратися до цих результатів. Windows 95 дійсно змінила світ IT індустрії.

Компанія Microsoft продовжує працювати в тому ж напрямку утримуючи за собою пальму лідерства. Очікуваний вихід Windows 8 за розрахунками розробників змінити світ IT повторно.Анонс цієї операційної системи запланований на конференції BUILD у вересні:

«У 1995 році Windows змінила ПК. BUILD покаже вам, що Windows 8 змінює все »

.

 Зміна стратегії розвитку і просування операційної системи відбувається, незважаючи на домінування Windows на ринку персональних комп’ютерів.Windows 8 з’явиться на різних форматах пристроїв, це одне з головних напрямів розвитку. Користувачі зможуть використовувати єдину операційну систему на всіх своїх гаджетах. Будемо стежити за розвитком подій і всіма нововведеннями Windows 8.Зверніть увагу:

Добавить комментарий