Як полегшити виплати по іпотеці?

Травень 22, 2013

Як полегшити виплати по іпотеці?

Іпотека – особливий вид кредиту, що має багато прихильників і супротивників. З одного боку, відмінно жити у своїй квартирі, вносячи часткову її вартість щомісяця. З іншого – підсумком придбання житла стане сума набагато більші, ніж якщо б ви купували його самостійно.

Оренда на тривалий термін і внески в банк значно не відрізняються в сумі, отримавши іпотеку, ви нічого не втратите, а орендована житлоплощу власної ніколи не стане.

Але ще одним цікавим моментом іпотеки є податкове вирахування. Відповідно до 220 статті Податкового Кодексу, громадянин, який отримав у власність житло, може отримати податкове вирахування відповідно до суми, спрямованої на погашення банківських кредитів і зроблених витрат на будівництво та ремонт. Цей вирахування не повинен перевищувати 2 млн. рублів, без урахування сум, отриманих від кредитних установ та витрачених на додаткове будівництво.

При цьому повторний вирахування надаватися платнику податків не повинен.

Майнові відрахування надаються після подання платником податків заяви після закінчення податкового періоду. До закінчення періоду відрахування може представитися при зверненні платника податків до роботодавця з метою підтвердження права на відрахування, встановлений законодавчою і виконавчою владою.

Платник податків має право отримати майновий податкові відрахування від будь-якого агента при наданні спеціальних документів, що закріплюють цей відрахування. В цьому випадку не враховується, чи вніс платник податків свої власні кошти, або отримав кредит, він зараховується до осіб, що сприяють будівництву.

Існує два способи отримання відрахувань:

1. Якщо у платника податків одне місце роботи, він приходить до податкової, повідомляє про придбання житла, отримує довідку для бухгалтерії місця його роботи про податкові відрахування, і бухгалтер не обчислює прибутковий податок з особи до тих пір, поки не буде використано право податкового вирахування.

2. Сплачувати всі податки, а в кінці періоду прийти в податкову службу і повідомити про право на відрахування. В цьому випадку вам повернуть гроші.

Уважно ознайомившись з податковим кодексом, ви зможете правильно розподіляти свої кошти, і іпотека не буде здаватися таким складним рішенням.

Задумались над постройкой собственного дома? В таком случае загляните на сайт http://proekty.ua/ тут вы найдете большое количество готовых проектов и сможете выбрать для себя идеальный вариант!Зверніть увагу:

Добавить комментарий