Як правильно вибрати заміський будинок

Листопад 1, 2012

Як правильно вибрати заміський будинок

Влітку приходить пора переїздів в села, у зв'язку, з чим істотно зростає попит на заміські будинки. З урахуванням, того, що вартість оренди заміського будинку істотно зросла, в зв'язку з чим більш вигідним стало придбання заміського будинку. При цьому ціни на заміські будинки падають взимку, коли попит на оренду таких будинків знижується як до мінімуму, що стимулює власників заміської нерухомості до продажу.

Крім того, власники загороди будинків думають про таку можливість як купити квартиру в Краснодарі вторинне житло, так як це активно розвивається курортне місто в Росії.

При покупці заміського будинку можна зіткнутися з ситуацією, коли поруч з будинком є вже кілька прибудов. Такі прибудови завжди є палицею з двома кінцями. Перш за все, зрозуміло, приємно, коли вже є готові підсобні приміщення, про разом з тим, як правило, на такі приміщення відсутні необхідні дозволи, що загрожує неприємними наслідки ми у вигляді штрафів за самовільно будівлі, не відповідають вимогам будівельної безпеки.

Існує дуже багато факторів, що впливають на вартість заміського житла. Першим, одним з найбільш важливих чинників є віддаленість від міста. Чим далі місто, тим дешевше коштуватиме заміська нерухомість. Наступним фактором є вартість земельних ділянок, використані будівельні матеріали, кількість кімнат і просторість будинку.

І нарешті, дуже важливим чинників є розвиненість як транспортної, так і соціальної інфраструктури. Слід зазначити, що у випадку, якщо будинок придбаний недалеко від міста, то проблем, як правило, з транспортом, школами, дитячими садами, медичними і соціальними установами не виникає. Крім вищевказаних основних факторів можуть мати значення такі моменти як екологічна обстановка, сусіди, рівень комунікацій, доступність інтернету ит.д.

При покупці будинку дуже важливо витребувати у продавця всі необхідні документи і ретельно спільно з професійним і кваліфікованим юристом вивчити їх справжність та відповідність нормам законодавства. Нерідкі випадки, коли власник не має права продавати нерухомість, однак приховавши співвласника приміщення, має намір продати заміський будинок. Дана угода є незаконною і при необхідності може бути скасування в судовому порядку.

Ну какой же загородный дом без бассейна? Бассейн позволит вам снять напряжение после тяжелого рабочего дня, ежедневно проплывайте хотя бы по километру и вы будете в отличной спортивной форме. Строительство скиммерных бассейнов в Москве это очень популярная услуга которую предлагает компания Элбас. Заказ бассейн для своего дома у сотрудников этой компании вы можете быть уверены в том что вы получите самое лучше качество и по приемлемым ценам!Зверніть увагу:

Добавить комментарий