Як відкрити ательє з ремонту одягу?

Травень 22, 2013

Як відкрити ательє з ремонту одягу?

Що якщо ви вирішили відкрити власне ательє з пошиття та ремонту одягу? У цій статті ми спробуємо розповісти про те, як це зробити.

У першу чергу слід подбати про якісне і надійне обладнанні. Як правило, в приватних ательє використовують спеціалізовані промислові швейні машинки. Так, це цілком може бути швейне обладнання Pfaff.

Наступний крок – це пошук відповідного місця розташування ательє. Ідеальним варіантом стане центр міста. Зазвичай саме там знаходиться різні тканинні магазини.

Дуже добре коли ательє розташовано в якомусь торговому центрі, оскільки куплена там одяг нерідко потребує небудь доопрацювання.

Важливо простежити за тим, щоб вхід в ательє перебував на видному місці. Для цього підійдуть вулиці з великою прохідністю.

Успіх роботи ательє багато в чому залежить від персоналу. Тому підбирайте працівників, які мають належні навички та освіту. Спробуйте показати кандидату на наявне у вас швейне обладнання прайс.

Хороший спеціаліст обов'язково повинен вміти працювати з різного роду швейної технікою.

Зазвичай пошук швачок не складна задача. Набагато важче знайти хорошого закрійника. Справжні професіонали працюють на дому, а молоді фахівці не мають належного досвіду.

Важливий досвід і для директора ательє. Навряд чи він зможе добре виконувати свою роботу, не маючи належного подання про швейних роботах. Також директор може займатися прийомом замовлень.

На початкових етапах роботи ательє розумніше всього обійтися закрійником-універсалом, який зможе мати справу як з жіночого, так і чоловічим одягом.

Велике значення для ательє має реклама. Це стосується яскравої вивіски. Згідно зі статистикою, саме вона забезпечує приплив більше половини клієнтів.

Не буде зайвим і розмістити інформацію про ательє в якихось газетах або на тематичних форумах в інтернеті. В середньому на рекламу потрібно витрачати близько тисячі рублів на місяць. Обов'язково опишіть ті послуги, які ви пропонуєте.

Можливо у вас є двухфонтурная в'язальна машина і це безсумнівно позитивно позначиться на рекламі.

Слід зазначити, що реклама в масштабах цілого міста часто буває зайвою. Практика показує, що в ательє зацікавлені зазвичай жителі одного мікрорайону.

Сьогодні попит на ремонт одягу зростає. Саме тому бізнес-план з відкриття ательє можна визнати досить перспективним.

Интересует летняя одежда? В таком случае взгляните на каталог хайне – изысканные наряды созданные дизайнерами не оставят равнодушными ни кого!Зверніть увагу:

Добавить комментарий