Як вибрати камін

Травень 23, 2013

Як вибрати камін

Сучасні виробники пропонують найширший вибір камінів, що відрізняються пристроєм, конструктивними особливостями, дизайном і так далі. При цьому великою популярністю користуються сьогодні електрокаміни, які відрізняються і низькою вартістю, і привабливим дизайном, і можливістю установки в будь-якому приміщенні, будь то заміський будинок або міська квартира.

Зрозуміло, якщо мова йде про заміський будинок, то більш привабливим рішенням є традиційні дров'яні каміни. Тим більше що вибір розмірів, форм, дизайнерських рішень дійсно вражає. Взагалі, незалежно чи хочете ви купити піч для лазні або той же дров'яної камін, ви без особливих зусиль зможете знайти варіант, який вас влаштує за всіма характеристиками.

Однак якщо повертатися до умов міських квартир, то оптимальним варіантом стануть електрокаміни, які імітують горіння дров, обігрівають приміщення і при цьому зовні практично нічим не відрізняються від традиційних камінів.

Ціна каміна залежить від багатьох факторів – від складності конструкції, від вишуканості обробки, від використовуваного облицювального матеріалу. Зрозуміло, що металеві печі, здатні обігріти приміщення, будуть коштувати істотно дешевше, однак про естетичне задоволення говорити буде не можна. Так, печі можна назвати суто функціональним приладом, в той час як камін просто зобов'язаний гармонійно вписуватися в навколишній простір.

Отже, на які параметри потрібно звертати увагу, вибираючи електрокамін.

По-перше, слід визначитися, що існує чотири основні групи електрокамінів:

– камінні печі

– камінні кошика

– каміни, облицьовані декоративним порталом

– кабінетні вбудовувані електрокаміни.

Каміни від різних виробників можуть відрізнятися не тільки зовнішнім виглядом, але також і характером імітації живого полум'я. Як правило, штучні дрова виконуються з пластмаси і розфарбовуються, тонуються вручну. Тобто, можна знайти в продажу каміни з різним ступенем згоряння «дров» – від тільки-тільки займаються від вогню до зовсім зотлілих.

Що стосується виробників, то не варто економити на бренді. Так, каміни в Санкт Петербурзі або інших містах нашої країни представлені величезним вибором, але віддавати перевагу слід продукції найбільш відомих виробників – тільки в такому випадку ви зможете бути впевнені в якості, надійності, довговічності каміна. Продукція ж «NoName» – це завжди невпевненість, ризик придбати неякісний товар, і в більшості випадків така нерозумна економія закінчується лише додатковими витратами …

Делаете ремонт в загородном доме ? В таком случае обратите внимание на дымоходы от компании Киев-Камин – тут вы найдете очень хороший ассортимент и приятные цены!Зверніть увагу:

Добавить комментарий