Як вибрати підставку для ноутбука: слідувати моді чи думати раціонально?

Серпень 22, 2012

Як вибрати підставку для ноутбука: слідувати моді чи думати раціонально?

Ноутбук багатьом вже замінив стаціонарний комп'ютер, але при цьому став вимагати до себе більшої уваги. То йому чохол купуй (сумку, портфель), а коли починає грітися – подавай поставку під ноутбук. Давайте розберемося, на скільки затребуваний даний девайс, що собою являє і чи потрібен він взагалі?

Ось ти яка підставка для ноутбука

Підставка з вентилятором і без

Перш за все, потрібно розуміти, що існує два види підставок.

Перший не має вбудованих вентиляторів, а основна функція бути підставкою і давати пасивне охолодження. Таку підставку зручно використовувати, щоб поставити ноутбук на коліна (згадуйте, пече чи ваш ноутбук в коліна, коли нагріється) або на стіл. А завдяки тому, що на ній ноутбук має піднесення над поверхнею – отримує додатковий приплив повітря знизу, що зменшує його нагрівання.

«Космічна» підставка для ноутбука Antec Notebook Cooler Mini Підставки для ноутбука з пасивним охолодженням Xilence XILENCE COO-XPLP-FL12.B і Antec Notebook Cooler Basic Другий вид підставок має вбудовані вентилятори для охолодження, при цьому включає в себе всі достоїнства описаної вище підставки. Активно охолоджується з підставками для ноутбука Logitech Cooling Pad N120 і Genius NB Stand 200 Давайте розглянемо, на що потрібно звернути увагу, купуючи таку підставку.

Основні моменти при виборі підставки для ноутбука

Купуючи підставку до свого улюбленого ноутбуку, не забудьте врахувати його розміри при виборі (сенс від покупки втрачається, якщо на 15 дюймовий ноут ви купите підставку для 13 дюймового – охолодження буде слабке). Наявність вентиляторів повинно бути обов'язковим, вони будуть сприяти запобіганню перегріву ноутбука під час великого навантаження (наприклад, від ігор, кодування відео і т.п.). Зазвичай в підставці вбудований один великий або два вентилятори середніх розмірів. Існують підставки, в яких вентилятори можна переміщати в потрібне місце. Стильна підставка для ноутбука Belkin F5L001ER Купуючи даний девайс, рекомендуємо підключити його і перевірити на предмет галасливості – сумніваюся, що вам сподобається, якщо він буде видавати шум як кулер старого комп'ютера. Не критичним, але важливим є матеріал виготовлення. Зазвичай вони робляться з пластика або алюмінію. Другий варіант виглядає багатше і практичніше, не так піддається тріщинам і зламу. Також зручними виявляться додаткові відділення на підставці, в які можна щось покласти. В деяких підставках є вбудовані USB-порти, для підключення різних пристроїв. Підставка для ноутбука Zalman ZM-NC3000U Black з USB портами Одним з важливих аргументів при виборі підставки є можливість зміни кута нахилу при розміщенні на ній ноутбука, щоб працювати було комфортно, В Cooler Master NotePal ErgoStand (R9-NBS-4UAK) можна змінювати кути нахилу Намагайтеся вибрати підставку з невеликою вагою, не забувайте, що носити потрібно буде її і ноутбук.

Резюме

Купувати підставку для ноутбука є сенс в тому випадку, якщо він сильно гріється (вимикається або перевантажується під час роботи) або ви виконуєте завдання, які сприяють його нагрівання. Також підставка стане зручним доповненням, якщо ви часто ставити ноутбук на коліна. Варто також розібратися з причиною нагріву, можливо, його вентилятор забитий пилом і «обріс мохом», або присутній якийсь системний збій. Якщо виявлені дані проблеми, то потрібно звернутися в сервісний центр, щоб уникнути виходу з ладу вашого улюбленця.

Кстати для тех кто еще не вкурсе в интернете можно отлично заработать на написании статей, в этом вам поможет любимый ноутбук и фантазия, взять информацию о том как правильно писать статьи и их оформлять можно отсюда – так же на этом форуме вы найдете много иной полезной информации, которую будет интересно почитать и применить на практике.Зверніть увагу:

Добавить комментарий