Як вибирати офісні м'які меблі?

Квітень 27, 2013

Як вибирати офісні м'які меблі?

Якщо з м'якими меблями для будинку все більш-менш ясно і її вибір залежить лише від інтер'єру квартири і фантазії покупця, то при підборі офісних м'яких меблів необхідно намагатися дотриматись кілька простих, але дуже важливих правил, щоб не уславитися людиною позбавленим смаку або навіть вульгарним …

По-перше, необхідно розуміти, що офіс – це обличчя фірми. А офісні меблі меблі можуть як прикрашати це обличчя, так і підкреслювати всі його вади і недоліки. Тому, купуючи м'які меблі для офісу, потрібно думати в першу чергу не про себе і свій комфорт, а про те, як вона буде виглядати. Це домашня м'які меблі може бути химерних форм і забарвлень.

У випадку ж з офісом важлива стриманість, класика форм і кольорів. До того ж, не можна забувати і про суто практичний бік питання – офісні меблі меблі повинні бути немаркою, міцною і довговічною.

Ідеальний варіант вибору кольору м'яких офісних меблів – це підбір в унісон з уже існуючою меблями. Тобто, якщо офіс обставлений меблями переважно чорних тонів, то рожевий м'який диван буде виглядати недоречно і може створити помилкове враження як про фірму в цілому, так і про її власника зокрема. Звичайно, в окремих випадках можна досить вдало зіграти і на контрасті, але м'які меблі в офісі кричущих кольорів і незграбних забарвлень – це однозначний «моветон»!

Слід звернути увагу і на матеріал, з якого виконана оббивка м'яких меблів. Для офісу найкраще підходить, звичайно ж, шкіра. Вона і виглядає солідно і багата, і служить набагато довше, ніж тканинна оббивка.

Важливий і стиль, в якому виконана офісні м'які меблі. Якщо весь офіс оформлений в стилі «хай-тек», то диван або крісла в стилі «бароко» навряд чи будуть виглядати в такому офісі органічно. І навпаки, офіс, витриманий в класичному стилі може зіпсувати одна-єдина деталь – небудь предмет м'яких офісних меблів, що має футуристичну химерну форму.

Як людину зустрічають по одягу, так часто уявлення про компанії складають за зовнішнім виглядом головного офісу. Це необхідно пам'ятати завжди, якщо, звичайно, ви хочете домогтися успіху в бізнесі! Все-таки офіс – не найкраще місце для епатуючих експериментів зі стилем, формою і кольором м'яких меблів або демонстрації своєї розкутості і прихильності авангардним тенденціям. Це – те саме місце, де краще щось недосказати, ніж сказати занадто багато …

Вы желаете взять офис в аренду в современном и стильном бизнес центре туполев плаза? В таком случае лучше всего обратиться к администрации офисного центра и они предоставят вам информацию про наличие свободных офисов и стоимость аренды.Зверніть увагу:

Добавить комментарий