Як виглядає Apple iPad Air в розібраному стані?

Листопад 3, 2013

Як виглядає Apple iPad Air в розібраному стані?

Редактори порталу Ifixit визнали новий ipad 2 punty зроблений на 10 балів. З одного боку, це означає, що якщо у нас є добре обладнана майстерня, багато часу і великий досвід, і навички, тобто тінь частки грама шансу, що нам вдасться наприклад, самостійно замінити екран 😉 З іншого – на практиці не має великих шансів.

Потрапити всередину цього ipad більш болісно, ніж побачення з вампіром – це цитата з Ifixit, який добре характеризує загальні враження людини яка хоче розібрати модель Air.

Але… є деякі позитивні сторони! Серед них, без сумніву відносно проста заміна екрану РК-дисплея (як вже добираємося до середини.), а також той факт, що акумулятор не був постійно щільно припаяний до материнської плати. Але значно більше, однак негативних елементів, а одним з основних гріхів-це, звичайно, занадто, бажаючі використання клею під час монтажу. Тому, навіть якщо процедура заміни акумулятора задана як найскладніша, яка коли-небудь застосовувалася в ipad.

Якщо когось цікавлять добре описані і документовані на фотографіях деталі, варто зазирнути на сайт Ifixit. Тим не менш, кінцевий висновок простий і дуже однозначна – ні, власне кажучи, шансів на те, щоб хто-небудь міг що-небудь виправити або замінити на моделі Apple iPad Air.Зверніть увагу:

Добавить комментарий