Як замінити дверний замок

Травень 22, 2013

Як замінити дверний замок

Зміна замків у вхідних дверях офісного приміщення або квартири-серйозний, відповідальний крок. Від правильності дій залежить тривалість служби і рівень захисту майна. Як же підібрати по-справжньому якісний дверний замок?

Як не потонути в різноманітті пропозицій різноманітних виробників? Давайте спробуємо розібратися разом.

В даний час найпоширенішими є такі типи замків: сувальдні і циліндрові. Сувальдні замки необхідні для зміни замків на металевих вхідних дверях. Найчастіше вони використовуються у вигляді базового замку. Їх пристрій складається наступним чином: сувальди (так називаються жорсткі пластини) під натиском борідок ключа встають в деякому порядку.

Якщо система трохи порушиться, замок буде закритим. Чим більше в закриває механізмі пластин, тим замок більш стійкий до злому. Його стійкість можна помітно збільшити, встановивши спеціальні накладки.

Виробники збільшують захищеність від різних методів розкриття, виробляючи пластини зі спеціальної сталі з зубцями. Головним недоліком зазначених замків виступає значний розмір ключа і труднощі при проведенні заміни замків у дверях. Заміна дверних замків в такому випадку перетворюється в пекельне підприємство.

Другий вид замків – циліндрові замки. Вони ідеально підходять у вигляді другого замку. Циліндрові замки ідеальні в експлуатації. Їх зміна в броньованих дверей здійснюється шляхом заміни личинки, що вимагає пару хвилин.

В основі механізму полягає взаємодія личинки механізму і секретного шифратора. Прокручуючи ключ у замку, ви вибудовуєте деякі деталі циліндричної форми в правильному порядку, і замок відмикається. При розбіжності єдиною деталі замок буде заблокований. Ступінь стійкості до зломів визначається числом елементів в личинці замку.

Після того як ви підберете тип запірного механізму для зміни дверних замків, вам знадобиться виконати їх установку. Від грамотності установки замка залежить тривалість служби і актуальність запірного пристрою.

Правильная организация сточного водоотвода гарантирует чистые дороги и крепкие фундаменты домов. Компания с большим опытом в производстве дождеприемников из чугуна, пластика и композита – 331 предлагает обустроить не только дворы, но и городские аллеи качественными изделиями.Зверніть увагу:

Добавить комментарий