Які цікаві сувеніри можна придбати на Гоа?

Травень 6, 2013

Які цікаві сувеніри можна придбати на Гоа?

Подорож на Гоа – це чудова можливість насолодитися красою тропічної природи, покупатися в теплому Аравійському морі, побродити по історичним пам’яткам і, звичайно ж, пошопінгувати. Шопінг на Гоа сьогодні досить популярний. Цей штат дуже розвинений, його можна назвати шматочком Європи в Індії, тому для туризму тут передбачено абсолютно все, не рахуючи того, що вже передбачила матінка-природа.

Якщо вам цікаві відгуки шопінг на Гоа славиться у всьому світі приблизно так само, як і чудовий відпочинок на його пляжах. Для шопінгу тут є всі умови, потрібно тільки правильно вибирати магазини. На Гоа величезний вибір брендових бутиків, так і різноманітних ринків, що пропонують різноманітні товари.
Якщо ви хочете купити незвичайний подарунок для коханої дівчини, то обов’язково сходіть в ювелірні магазини Гоа. Саме тут ви знайдете дивовижні предмети розкоші з срібла і золота в східному стилі, оздоблені дорогоцінним камінням.

Тим, хто хоче привести красиві, але одночасно корисні і, безумовно, пам’ятні сувеніри з Гоа, варто придивитися до виробів з натуральної вовни, шовку та кашеміру. Особливо популярні покривала і палантини з шести яків. З шовку можна купати чудові скатертини, наволочки та фіранки, причому їх краса буде настільки дивовижним, що пройти повз навряд чи вийде. З кашеміру краще купувати штани і шарфи. На Гоа вони вам навряд чи знадобляться, але вдома припадуть дуже до речі.

Для тих, хто не знає кордонів шопінгу, будуть дуже цікаві нічні ринки Гоа, де навіть пізно вночі продають різні речі, причому ціни вночі навіть нижче, ніж вдень. На ринках можна купити смачні тропічні фрукти, сувеніри, народний одяг та багато іншого.

Що стосується сувенірів, то найчастіше Гоа привозять вироби з бронзи, дорогоцінні камені, ювелірні вироби східні, індійських слоників, набори спецій та кальяни. Якщо ви шукаєте дивовижні речі, то обов’язково відвідайте блошиний ринок в Анджуре. Його можна назвати своєрідною пам’яткою Гоа.

На блошиному ринку можна придбати безліч речей за дуже низькими цінами. Це і національні прикраси, і килими, і антикварні посуд, одяг, трубки для куріння, і раджастанские покривала, і ритуальні буддійські атрибути. До речі, якщо ви любите і вмієте торгуватися, то блошиний ринок дасть вам відмінну можливість відточити свої навички.

Решили заняться бизнесом? Обратите внимание на сайт magicsouvenir – тут вы сможете приобрести самые интересные сувениры по очень выгодным ценам и заняться их реализацией в своем городе.Зверніть увагу:

Добавить комментарий