Якісний відпочинок у Турції!

Травень 3, 2013

Якісний відпочинок у Турції!

Туреччина – це західна країна, населення якої складають переважно молоді люди. Але, не дивлячись на це, всі традиції, які чарують приїжджих, залишилися. Вони дбайливо охороняються місцевим населенням, і ваблять туристів приїжджати на відпочинок до Туреччини .

Стамбул – це історичний центр і офіційна столиця країни, він не може не запам’ятатися. Це друге місто за значенням, але перший в залученні туристів, торгівлі та промислового розвитку.

У цьому місті варто відвідати музей Айя-Софія, який являє собою дуже важливий пам’ятник османсько-турецької і візантійської культури. Споруджений він був в 377 році до нашої ери імператором Костянтином. У другій половині п’ятнадцятого століття його перебудували в мечеть. У корпусі куполи розташовані 40 вікон, і 107 колон, які підтримують купол. У бібліотеці при Айя-Софії знаходяться більше п’яти тисяч стародавніх рукописів і понад восьми тисяч давніх томів.

Ще варто виділити час для відвідування дворецького музею Топкани, спорудженого в 14-19 століттях. Тут можна побачити всілякі стародавні карети, трони, рукописи, друку і т.д.

Якщо вийде виділити для екскурсії ще один день, то присвятіть його прогулянці по Археологічного музею. Він був створений Хамді Беєм в дев’ятнадцятому столітті. Тут можна буде розглянути колекцію старожитностей Фетхи Ахмед-паші. Особливий інтерес представляють експонати, знайдені при розкопках Мілета, Сидону, Ефеса, Трої та інших місць.

Морський музей, який був заснований в 1897 році, порадує туристів молодші. Тут зібрано дуже багато моделей військових суден, які плавали по морях у часи Османської імперії.

Інший прекрасне місто, який практично став дверима для туристів у Туреччину, це Анталія – неофіційна столиця турецької Рів’єри. Вона пропонує чудовий відпочинок на морі.

Кемер – це один з курортів, які облюбували для себе російські туристи. Але наші туристи не збираються зупинятися на досягнутому і починають підкорювати Мармарис, Сіде і деякі інші турецькі міста.

Найбільш популярна екскурсія – це поїздка в Памукале. Будь-яка людина не залишиться байдужим, дивлячись на його білосніжні гори. Такий колір вони набувають завдяки вапна. Якщо зробиш знімки в цих місцях, то вони обов’язково будуть красивими і незвичайними. Це немов снігові гори, серед яких стоїть людина в пляжних шортах. Крім цього Памукале дає можливість туристам доторкнутися до своєї історії. Вже більше 50 років на цих схилах ведуться розкопки, так що є можливість подивитися на руїни трьох стародавніх міст, розташованих там раніше.

Для того что бы наслаждаться на отдыхе любимыми играми лучше всего купить игры для ps3 в популярном магазине gamescollection.com.ua – тут вы найдете настолько большой выбор игр что аж голова закружиться. Причем цены на игры в данном магазине намного выгоднее чем на других подобных сайтах, а условия покупки и доставки самые лучшие!Зверніть увагу:

Добавить комментарий