Який комп’ютер купити: ПК або ноутбук?

Вересень 20, 2012

Який комп’ютер купити: ПК або ноутбук?

Мабуть, через те, що цифрова техніка стає доступнішим з кожним днем, сьогодні так швидко входять в моду ноутбуки. Це раніше дозволити собі купити комп’ютер у формі валізки міг лише дуже заможний бізнесмен або хтось на зразок нього. Сьогодні ноутбуки купують секретарі та школярі, студенти і прості робітники. Купити комп’ютер в Казані (я маю на увазі ноутбук) стало дуже просто. Але чи потрібно гнатися за цим віянням моди? У цій невеликій статті ми зважимо всі плюси і мінуси ноутбуків.
Справа в тому, що ноутбук взагалі не призначений для домашніх потреб. Це переносний комп’ютер, створений для людей, яким доводиться працювати в «польових умовах», таких, як потяг, літак, таксі. Ноутбук має характеристики, які Вам не потрібні, але вони сильно збільшують його вартість.

Перелічимо їх:
– компактність. Звичайному користувачеві вона абсолютно не потрібна. Однак компактність дуже сильно збільшує ринкову вартість ноутбука.
– здатність працювати автономно, без доступу до мережі електроживлення. Якщо ви не збираєтеся подорожувати з комп’ютером, вам ця функція абсолютно не потрібна, проте при покупці комп’ютера заплатити за неї в будь-якому разі доведеться.
– вбудований Wi-Fi. Ви часто подорожуєте з комп’ютером в місця безлімітного і бездротового доступу в Інтернет за допомогою даної технології?
– підвищений захист інформації від несанкціонованого доступу. Відомо, що саме ноутбуки через свою архітектури найбільш стійкі до злому. Проте, наскільки ця функція вам потрібна? З вами живуть злодії?
– використання спеціальних, які споживають незначну кількість енергії, комплектуючих. Це звичайно корисно для економії заряду батареї, однак економії електроенергії по лічильнику це вам явно не принесе.

Також тут не можна не згадати про те, що ноутбук дуже доріг в ремонті. Якщо з ним що-небудь трапиться, ремонт обійдеться вам в кругленьку суму.
Запам’ятайте: вартість персонального комп’ютера і вартість ноутбука, однакових за своїми характеристиками, будуть відрізнятися на 20-30%, де дешевше буде, природно, звичайний персональний комп’ютер. Перечитайте ще раз наведений вище список і дайте відповіді на запитання: а воно вам треба?

Современному пользователю компьютера помогают выполнять различные повседневные задачи специальные компьютерные программы, которые созданые под разные потребности и могут защищать компьютер от вирусов и атак хакеров, воспроизводить аудио и видео файлы, помогать в работе с документами и графичискими заданиями. Множество програм бесплатны для использования но есть и их платные аналоги которые более функциональные и нужны при профессиональной занятости.Зверніть увагу:

Добавить комментарий