Яндекс і Google поповнюють ряди співробітників.

Серпень 26, 2011

Яндекс і Google поповнюють ряди співробітників.

Компаніями Яндекс і Google розпочато справжнє полювання за фахівцями з інших країн (як пише Newsland). Однак мета пошуку при цьому зовсім різна.

Як відмічено, компанія Яндекс публікує оголошення про найм висококваліфікованих спеціалістів на закордонних сайтах, із запрошеннями на стажування до Москви. Запрошуються на 3 -4 місяці фахівці в галузі комп’ютерної лінгвістики та інформаційного пошуку, професіонали в області соц. медіа і роботи з соціальними мережами. Основна умова найму це подальша публікація всіх досліджень, які проводитимуться на базі Яндекса, на масштабних західних професійних конференціях.За це Яндекс готовий платити хорошу зарплату і оплачувати витрати на переїзд.

А компанію Google цікавлять фахівці з боротьби з пошуковим спамом. Набирають команду в офіс Google в Дубліні, і головна умова найму це знання крім англійської таких мов як російська, албанська, арабська, іспанська та німецька.Причому знати іноземні мови ці люди повинні досконало, їхнім завданням буде аналіз сайтів та виявлення оптимізаторських хитрощів. Отримана інформація дозволить надалі покращувати якість пошуку Google.Зверніть увагу:

Добавить комментарий