Яндекс каталог

Серпень 14, 2011

Яндекс каталог

На данний момент портал Yandex.ru є одним з найбільш популярних ресурсів російськомовного і україномовного Інтернету.
Мільйони користувачів Глобальної Мережі зробили сторінку пошукової системи Яндекса стартовою при вході у Всесвітню павутину, що пояснюється зручністю і швидкістю пошуку інформації з будь-якої можливої темі за допомогою даного ресурсу.
Оскільки кількість сайтів практично не має межі, для полегшення пошуку цікавить сайту в океані різноманітної інформації знадобився функціональний, гнучкий і надійний інструмент. Таким інструментом став Яндекс.Каталог Yaca, що дозволив розбити гігантський обсяг розміщеної на сайтах інформації на тематичні та регіональні розділи, значно звузивши область і полегшивши процес пошуку необхідних відомостей.
Піклуючись про користувачів і економлячи їх час, редакція yaca.yandex.ru класифікує сайти в Каталозі за типом міститься на них шляхом відбору ресурсів, найбільш розгорнуто, доступно і повно орієнтувальних користувача в цікавить його темі.
Тому пошук в кожній конкретній рубриці незмінно призводить в першу чергу на сайт, що володіє найвищим рейтингом тематичного індексу цитування, залежить, крім іншого, від кількості посилань на даний сайт з інших якісних ресурсів, тобто рекомендацій до ознайомлення.

Реєстрація сайту в каталозі Яндекса – найбільш надійний і швидкий метод просування сайту в індексі популярної пошукової системи, що гарантує збільшення відвідуваності ресурсу саме цільовою групою користувачів.

При безкоштовної реєстрації в каталозі Яндекса власник сайту надає редакції його опис, що не гарантує опублікування сайту в каталозі Яндекса, оскільки претендують на розміщення в каталозі портали піддаються суворої модерації, а створення опису ресурсу підпорядковане ряду правил.

У каталозі Яндекса не можуть бути опубліковані сайти, повністю або частково дублюють зміст інших опублікованих ресурсів, що суперечать чинному законодавству, містять пропаганду расової ненависті та насильства, а також порнографію. Крім того, не приймаються до розміщення ресурси, важливі розділи яких знаходяться в розробці, і персональні приватні сторінки, цікаві лише вузькому колу знайомих власника сайту. Міститься у заявці на реєстрацію опис сайту повинно бути інформативним і читабельним, а не містити простий набір ключових слів. Більш того, опис повинен характеризувати інформаційне наповнення сайту, а не фірму або організацію, що є власником ресурсу. Також в описі неприпустимо наявність оголошень рекламного характеру і прикметників у найвищому ступені, таких як “єдиний”, “найкращий” і “самий”. У будь-якому випадку адміністрація каталогу Яндекс залишає за собою незаперечне право на відмову в розміщенні на сторінках каталога будь-якого ресурсу.

Абсолютну гарантію внесення сайту в каталог дає тільки платна реєстрація сайту в каталозі Яндекса. Оплата реєстрації може бути проведена за допомогою банківського переказу на рахунок Яндекса, кредитною картою Visa і EC / MC або за допомогою платіжної системи Яндекс.Деньги.
У випадку платної реєстрації опис ресурсу складається редакторами Яндекса, що гарантує повну відповідність опису вимогам каталогу та його ідеології. Вартість реєстрації незалежний від спрямованості сайту. Ресурси, зміст яких спрямований на отримання доходу або є політичною пропагандою, вносяться в каталог потой ж ціною, що й інші.

Платна реєстрація гарантує публікацію сайту в каталозі Яндекса протягом трьох діб з моменту оплати. Втім, невідповідність змісту сайту перерахованим вимогам однозначно призведе до відхилення заявки на його розміщення в каталозі Яндекса навіть при спробі платної реєстрації.

Зміст сайту нерідко змінюється або доповнюється його власником. Особливо це стосується порталів, що пропонують товари і послуги, схильні сезонному зміни попиту на них.
Безкоштовне зміна опису сайту здійснюється редакцією каталогу при наявності в описі прямих помилок і друкарських помилок, у разі необхідності заміни неактуального назви ресурсу, зміну його адреси чи при видаленні з опису товарів і послуг, більш сайтом не пропонованих.
Заявка на безкоштовне зміна опису сайту може бути відхилена, якщо, на думку редакторів, опис і раніше, відповідає змісту сайту, характеризує його належним чином і не містить помилок. Якщо власник порталу все ж вважає зміну необхідним, він може скористатися послугою платного зміни опісаніясайта в yaca.yandex.ru, передбаченої адміністрацією каталогу Яндекса. Оскільки тенденції Глобальної Мережі схильні динамічних змін, тільки оперативне реагування на їх зміни дозволить утримати сайт на вершині списку пошукової системи, тому платне зміна опису ресурсу є незмінно актуальною і затребуваною послугою.

При реєстрації в Yandex – каталозі ви отримуєте ряд переваг, необхідних для процвітання та розвитку вашого сайту..
Внесення сайту в каталог означать присвоєння ресурсу «фірмового» лейбла, або якщо побажаєте своєрідного знака якості..
Ваш сайт автоматично розпізнається пошуковими роботами. Так само реєстрація в каталозі полегшує тематичну ідентифікацію вашого сайту..
Yandex є модерованою системою. Тобто при подачі заявки на реєстрацію ви отримуєте перевірку вашого сайту на унікальність. Так як основною умовою реєстрації є осмислене опис..
Яндекс є білим каталогом і після реєстрації на Ваш сайт будуть розміщені прямі посилання, до того ж Вам не потрібно буде розміщувати на сайті посилання на каталог..
Пошукові машини значно швидше виявлять Ваш сайт, ніж, коли він був не зареєстрований..

Приближаються зимние праздники, что может быть лучшим подарком чем заказ деда мороза ? Подарите своим близким настоящюю зимнюю сказку!Зверніть увагу:

Добавить комментарий