Яндекс попередить про віруси на сайті

Грудень 4, 2011

Яндекс попередить про віруси на сайті

Тепер всіх власників сайтів на яких хакери розмістили віруси і програмний код який може задати шкоди відвідувачу сайта буде попереджати про це пошукова система Яндекс. Така інформація була розміщена на офіційному блозі пошукової системи. Нагадаємо раніше таку інформацію отримували тільки веб-майстри які сайти яких були додані в сервіс Яндекс Вебмайстер.

Програмісти Яндекса повідомляють що по статистиці власники веб-сайтів можуть довгий час не помічати вірусів і шкідливого програмного коду, на 30% сайтів він зберігається до півроку часу, а у 8% більше року ! Звичайно ж відвідуваність таких ресурсів зменшується, а ті користувачі які попали на такий сайт заражають свої комп’ютери вірусами. До речі для власників якісних веб-сайтів є хороша можливість заробити гроші в системі ladycash, звичайно ж перед цим треба перевірити сайт на віриси.
Статистика пошукові системи свідчить проте що шкідливий програмний код кожного дня додається на три тисячі сайтів! На сьогоднішній день в інтернеті більш ніж 430 тисяч сайтів з вірусами і шкідливим програмним кодом. Тепер пошукова система Яндекс буде попереджувати відвідувачів про небезпечність відвідування сайту, попередження буде відображатись в популярних браузерах таких як Opera і Firefox в яких встановлено Яндекс.Бар

Власники сайту отримають повідомлення про зараження на емайл який вказано в whois або на адреси яки використаються стандартно це admin @, webmaster @, support @ і тд. Мова листа буде такою яка вказана при реєстрації домену. Надіємось своєчасне попердження Яндекса про віруси не дасть користувачам заразити свої комп’ютериЗверніть увагу:

Добавить комментарий