Яндекс вивів сервіс “Карты” на новий рівень

Лютий 4, 2013

Яндекс вивів сервіс “Карты” на новий рівень

Популярний сервіс Яндекс поповнив свої супутникові фотографії площею близько 147 тис. кв. км. Таким чином, користувачі Яндекс.Карт тепер можуть дивитися, як виглядає з космосу Токіо, Сеул, Пекін, Пхеньян, держави Андорра і Сан-Марино, населення яких 91 і 31 тис. людей. На карті Туреччини з’явилися фотографії мегаполісів Умрание, Османіє, Текірдаґ, а в Казахстані були додані знімки Рудного, Актобе і Екибастуза.

Що стосується російської території, тут з’явилися фотографії Уржума, Зарічного, Горнозаводська і багатьох інших населених пунктів. Більш детальноознакомиться з повним списком можна безпосередньо на карті релізу. Нагадаємо, що пошуково-інформаційна служба була запущена компанією в 2004-му році. Яндекс.карти надає користувачам актуальні дані про пробки, карти великих міст Росії, схеми метро та інші корисні можливості. Сервіс пропонує для роботи з картами різні інструменти – прокладання маршруту, вимірювання відстаней, зберігання точок.

Вы любите покупать модную и качественную одежду, но не любите тратить на это большие деньги? В таком случае рекомендую вам заглянуть на аукцион taobao – тут вы можете приобрести по очень выгодным ценам качественные и стильные вещи для всей семьи!Зверніть увагу:

Добавить комментарий