Ярославскі двигуни – найкращі в свому класі

Вересень 20, 2012

Ярославскі двигуни – найкращі в свому класі

Ярославскі двигуни найбільш динамічно розвиваються в своєму сегменті, ця торгова компанія, лідер свого напрямку. Більше 15 років вона забезпечує комплексні поставки найбільшим організаціям добувної, транспортної і сільськогосподарської галузей. Це весь спектр сучасних багатоцільових шести, восьми і дванадцяти-циліндрових двигунів ЯМЗ від екологічних стандартів Євро-0 до Євро-3, а також запчастини до них, топливоподающих систем ЯЗТА і ЯЗДА, дизельгенератори.

Базовими моделями є важкі дизелі марки ЯМЗ, що випускаються на Автодизель – Ярославський моторний завод. Двигуни ЯМЗ і силові агрегати на базі даних двигунів об’ємом 11-26 л у рядном так званому L-образному (L4, L6) і V-образному (V6, V8, V12) виконанні, з діапазоном потужності 150-800 к.с. встановлюються на автомобілі і спеціальну техніку КАМАЗ, Урал, КрАЗ, МЗКТ, трактори, комбайни, автобуси ЛАЗ і Ліаз. Підвищеним попитом користуються модифікації двигунів серій: 236, 238, 238д маз краз, 238НД, 240, 7511, 850. У жовтні 2007 року Ярославський моторний завод запустив серію принципово новий для російської дизелебудування двигун – важкий рядний двигун ЯМЗ 650, створений за технологічною ліцензії Renault Trucks. Одночасно запущений спільний проект з інжиніринговою компанією AVL List по організації виробництва нового сімейства середніх рядних дизельних двигунів 534 і 536, серії ЯМЗ 530.

Действительно все кто ценит качество и надежность работы двигатели ЯМЗ – придутся по душе так как они стабильно и отлично работают и легки в ремонте. Что касается цены то этим двигателям просто нет равных в своем классе.Зверніть увагу:

Добавить комментарий