Створення сайтів у Львові. Цікаво і доступно.

Січень 5, 2013

Створення сайтів у Львові. Цікаво і доступно.

От цікаво — чим відрізняється створення сайтів у Львові від створення сайтів у будь-якому іншому місті України, скажімо, у Бердичеві чи Козятині? На перший погляд може здатися, що нічим — сайт він і в Африці сайт. Аж ні! А секрет тут простий: Львів місто унікальне, мультикультурне, це місто має свій образ, характер, свій особливий смак і запах, свої традиції, фішки, родзинки, приманки для “тутешніх” і всіх решта. І тому у Львові зробити цікавий сайт для багатьох галузей діяльності — зокрема туристичної, ресторанної, музично-розважальної, культурно-освітньої та ін. – значно легше, ніж у якомусь безликому місті, оскільки львівським творцям є на що спертися, є від чого танцювати. Древній Львів дарує невичерпні джерела натхнення і поживу для фантазії кожному, хто творить Львів у новому, віртуальному вимірі.

Отже, багато сайтів у Львові створені із залученням львівських пейзажів, легенд, переказів; в оформленні деяких сайтів використані старі львівські фото, вирізки зі старих газет, портрети відомих львів’ян. І це спрацьовує безпомилково, бо забезпечує особливий, унікальний колорит — нехай і позичений у міста. До візуальних образів додаються і, так би мовити, лексичні — деякі львівські сайти послуговуються елементами специфічної львівської говірки, “львівської гвари”. І це також сприяє створенню особливого настрою, неповторної атмосфери.

Львівський каталог сайтів подає майже дві тисячі назв, посортувавши їх за рубриками, а саме: Про Львів та львів’ян; Бізнес і економіка; Комп’ютери і зв’язок; Політика і суспільство; Розваги та відпочинок; Дім і сім’я; Спорт; Транспорт; Інтернет; Наука і освіта; Медицина і здоров’я; Знайомства і спілкування; Культура та мистецтво; Засоби масової інформації; Інше. Кожна рубрика містить кілька підрубрик. Але зважаючи на те, що найновіший зареєстрований у Каталозі сайт датовано вереснем 2012 року, можна зробити слушний висновок про недостатню оперативність і актуальність такого справді корисного ресурсу.

І тут напрошується питання: нові сайти створюються щоденно, серед них є оригінальні і цікаві, виконані на високому рівні, але чому ж ніхто їх не бачить і не знає? Відповідь проста: не досить створити гарний сайт — його необхідно правильно назвати (пригадуєте з Капітана Врунгеля: “Як корабель назвеш, так він і попливе”) – це справді важливо і на цьому теж треба розумітися. Далі над ним потрібно невтомно працювати, просувати його, розкручувати, популяризувати — називайте цей процес, як хочете, але робіть це, бо інакше найкращий львівський сайт буде мати такий самий успіх, як найгіший козятинський.Зверніть увагу:

Добавить комментарий